Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi megvédheti-e nökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megvédheti-e nökkel szemben a barátnőjét? Mit tegyek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Egy okos, hozzáértő embert kérnék nagyon szépen hogy lásson el tanáccsal. Nagyon hálás lennék ! Megy a zöld kéz ;)


A barátnőmet a szomszédok folyton szekálják. Én este érek haza fáradtan a barátnők egész nap otthon van és állandóan hallja, ahogy a szintén egész nap otthon levő szomszédasszonyok egymás közt pletykálkodnak róla és ezt hallja is az ajtón át mindíg. Ez nagyon idegesíti már és kezd a kapcsolatunk rovására menni


Én este érek haza, holt féradtan a munkából, amit minden nap kínszenvedés túlélni és már nincs erőm kiabálni a szomszédokkal. Igazából még sosem veszekedtem velük és ez zavarja a párom, hogy sosem álltam ki mellette ás ezért tutyi-mutyinak tart és akik támadják, azok a párom szemébe is mondták, hogy én pipogya vagyok és ezért sosem fogom megvédeni őt.


Az a gond, hogy velem kedvesek mind a szomszédok. Kellemes ünnepeket kívánnak és kedvesen beszélgetünk. Igaz, hogy a hátammögött egyszer elmebetegnek mondtak (van róla rejtett hangfelvétel), mert azt mondtam, hogy a csótánycsapda csalja az emeletre a csótányt, különben nem lenne és ezért nem érdemes beszállnunk a közös csótányírtásba, de ezek kisemberek hozzám képest. Nem vettem fel amit mondtak, nem tudok butákra haragudni ilyenek miatt, mert tudom korlátoltak. Ezen túl semmiben sem támadtak engem. Ezek után mi a helyes megoldás?


2017. jan. 8. 16:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi lennék, mit csinál a barátnőd, hogy ennyire kibeszélik.
2017. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Semmit sem csinál, csak nincsen benne a brancsban. Nem közösködik a többivel. Ha van egy közös tevékenység pl csótányírtás, de nem érezzük szükségét beszállni, akkor nem tesszük, ezt persze nem tolerálják a többiek.


Valami olyat is mondtak, hogy nem helyeslik a kapcsolatunkat. Szerintem itt van a akutya elásva.

2017. jan. 8. 16:58
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp nem az a megoldás, hogy ordibálj velük. Fogd meg a barátnőd kezét, és csengess be hozzájuk és mond el nekik szépen, és egyenesen, hogy a barátnődet zavarja amit az ajtó előtt művelnek és ezért nem szeretnéd ha tovább folytatnák.
2017. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

Egy jo kiallasu staffi kutya megold minden rosdzviszonyt minden szomszeddal. Rengeteg kutya szenved a maganytol es szeretethianytol a menhelyeken! Eheznek ,faznak es egy szereto ,raero gazdira varnak,aki sokat van veluk egesz nap! Akit vedelmezhetnek! ( Nincs kutyamenhelyem. Csak egy elhagyott utcan felnott kutyam.)


Amiota kiirtam az ajtonkra,h a kutyak eletveszelyes seruleseket okoznak,belepes sajat felelossegre,a lakasban torteno halalesetekert nem vallalunk felelosseget, azota nem zaklatnak a szomszedok ( Budapest belvarosaban elunk tarsashazban). A kutyat a hazban tarsatok,ne a kertben. A bnod hallgasson zenet,h ne hallja a szomszedot. Eljarhatna dolgozni,ha talal munkat. De a kutyaval igy is eljar majd 2-3-szor setalni,napi 1-szer futni.


Te nem vagy pipogya azert,mert a bnoddel toltod az idod. Nem a szomszedokkal.

Segitek,ha kell. Nyugodtan irj privit Segitseg targymegjelolessel.

N

2017. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Le fogtok szavazni, de szerintem itt nem neked kellene megoldani a problémát. A barátnőd zavarja a dolog, akkor álljon ki magáért. Konkrétan ha velem ilyen lenne (mondjuk, valószínűleg nem zavartatnám magam miatta, de ha mégis), akkor egy ominózus pillanatban, amikor hallom az ajtóm előtt szidni a fejem, akkor szépen kinyitnék, és angyali mosollyal megkérdezném, hogy úgy mégis, mi a jó fene bajuk van velem, és lesznek szívesek a pletykálkodást máshová áttenni. Vagy ha az nem a barátnőd stílusa, hallgasson hangosan zenét, akkor legalább lesz oka a szomszédoknak hisztériázni. De a leírásból egyáltalán nem értem, miért neked kellene kiállnod a barátnődért, és ő ezt egyáltalán miért rója fel neked. Konkrétan mintha az oviban lennétek, megy árulkodni, aztán várja, hogy "anyuci" (ez esetben te) oldja meg a problémáját. Én borzasztó kellemetlenül érezném magam, ha egyszer panaszkodnék a páromnak a szomszédokról, aztán másnap átkopogna hozzájuk, hogy akkor beszélgessenek.
2017. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó válaszolóval egyet értek.
2017. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Ez annak a jele, hogy baromira unatkozik a barátnőd otthon. Ha elmenne dolgozni, és este fáradtan esik haza, ő se azon fog agyalni, hogy miről beszélnek a szomszédok.

Ez így nem túl életszerű, hogy hallja a falon át, vagy hogy direkt az ajtótól előtt pletykálnak róla ordítva.

2017. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
5-ös kommenttel értek egyet. 26 F
2017. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elég nagy kreténség társasházi projektekben úgymond "nem részt venni". A közös költséget sem fizetitek?
2017. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
A pletykalkodo szomszedoknak gondolom nem tetszik hogy a baratnod nem dolgozik, te pedig igen es szerintem ezert is mondjak hogy nem illetek ossze. Ha amugy kedvesek akkor lehet a baratnod sem tokeletes.
2017. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!