Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni az eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az eltérő szeretetigénnyel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha az egyik fél sokkal kevesebb szeretetet, kedveskedést, érintést stb. igényel és így kevesebbet is ad a másiknak, akinek többre lenne szüksége, mert nem veszi észre, hogy ez a másiknak szükséges lenni- illetve a szeretetigényesebb fél hiába jelzi ezt, a párja csak pár napig/hétig figyel oda jobban, utána visszatér a kevés szeretet "adására"

Van itt valami esély, hogy mindkét fél boldog legyen?


2017. jan. 17. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó olvasást:

[link]

2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam már a könyvet többször is, mégis áll a kérdésem, mit lehet tenni, ha a másik csak rövid ideig képes odafigyelni a másik szeretetigényére, utána pedig mindig megfeledkezik róla?
2017. jan. 17. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hozzád való van ilyen !Ha benne maradsz a kapcsolatban akkor tovàbbra is szendvedni fogsz !
2017. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neakard megvàltoztatni mert ő ilyen keress olyat aki kivan éhezve a szeretetre mert majd az fogja igazán kimutatni és több szeretet adni!
2017. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másik párral van esély.
2017. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van,nekem nagyobb a szeretetigényem,a páromét átlagosnak mondanám. Én nem követelőzöm,szólok neki aranyosan,hogy adjon puszit stb. Nem élem meg negatívnak ezt a dolgot,mivel tudom,nem a párom csinálja jól vagy hanyagol el,hanem nekem több az igényem mint az átlagos/normális.

Szerintem ez a fontos,felismerni,hogy neked sok,vagy tényleg ő hanyagol el....

2017. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi kapcsolatban voltam. Egy ideig bírtam, hitegettem magam, hogy jó ez így, majd összecsiszolódunk, stb.. hát, a helyzet nem változott, illetve de: romlott. Az érzelmeim egyre inkább múltak, egyre több volt a veszekedés, így egy idő után szakítottam. Rájöttem, hogy a szerelem csak ideig-óráig képes "elfeledtetni" a különbségeket, nagyon fontos, hogy a két ember összeillő legyen, csak így tudják megadni egymásnak, amitől boldogok lesznek mindketten :)
2017. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!