Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy ő is szeret engem?

Figyelt kérdés

Oké. "Végső elkeseredésemben" írok ide.

Van egy férfi, akivel gyakran összejárunk, lefekszünk egymással, a helyzet amolyan barátság extrákkal.

Barátság, mert jól el tudunk beszélgetni, akár komolyabb témáról is, nevetünk, jól érezzük magunkat együtt. Nem beszéltük meg a kapcsolatunk határait, egyszerűen csak tetszettünk egymásnak testileg, csak úgy jött a szex és maradt is, és egészen mostanáig úgy nézett ki, ennyiben is maradunk. Aztán, ahogy telt az idő, és a mérhetetlen idő után, amit együtt töltöttünk, elkezdtem egyre többet gondolni rá. Egyre inkább, egyre mélyebben érdekelt ő maga, a személyisége, egyre inkább észrevettem, hogy milyen klassz pasi, mennyire más, mint az összes eddigi komolyabb párkapcsolatom. Egy helyen dolgozunk, azt vettem észre, hogy a munkahelyünkön is szinte csak az ő társaságát keresem, lopva figyelem (igen, tudom, hogy vérciki, és olyan vagyok, mint egy kamaszlány :/ ), fantaziálgatok nem csak erotikus értelemben, hanem például, hogy kézen fogva sétálunk meg ilyesmik…

Azt hiszem, teljesen beleszerettem, ő viszont…

Kicsit ellentmondásos és teljesen összezavar. Jóképű férfi, a munkahelyünkön ha nem is minden, de lényegesen sok nő csodálja vagy nézegeti vagy van oda érte, és ő ezzel tisztában is van, gyakran használja ki ezeket a helyzeteket. És itt most arra gondolhatnánk, hogy minddel lefekszik, de nem. Olyanokat csinál, hogy flörtöl velük, kedveskedik, teszi a szépet, de közben meg ha mondjuk elfordul a hölgy (vagy miután távozott), akkor egyből szalad hozzám és forgatja a szemét, vagy játékosan utánozza meg kifigurázza, kineveti az éppen aktuális hölgy "olvadozását"…

Szóval ezt a flörtölgetést az elején játéknak vettem és én is ugyanezt csináltam más férfiakkal. Nem tudom miért, és lehet, hogy egy kicsit beteg is, de mindkettőnket felizgatott a tény, hogy másokkal flörtölgetünk, egymással a kollegáink előtt bunkón viselkedünk( főleg ő, és megmondom őszintén, néha igenis komolyan, bántóan szemét módon viselkedett velem, ami azért már nem fért bele a játékba, a barátságunkba meg végképp nem), aztán "titokban" mégiscsak kizárólag egymással fekszünk le.

Most viszont már nincs kedvem ehhez, nem tartom viccesnek, izgatónak végképp nem és talán kicsit most már féltékeny is vagyok.

Ő észrevette, hogy valami megváltozott és rákérdezett. Konkrétan arra, hogy most komolyan beleszerettem-e. Úgyhogy bevallottam neki, ahogy a nagy könyvben meg van írva, csillogó szemekkel, reménnyel telve, fülig pirulva, boldogan…

Annyit mondott, hogy nem kellett volna túlgondolnom a dolgokat.

Most, annak ellenére, hogy tudja, mit érzek iránta, semmit sem változtatott a viselkedésén. Ugyanúgy csinálja tovább a hülye játékát, ugyanúgy szexelünk, ugyanúgy bunkózik velem, nincs tekintettel az érzéseimre.

Vagyis. Fogalmam sincs, mit gondol, mit érez, mire van tekintettel, miert csinálja ezt.

Mert amikor kettesben vagyunk, MEG AZUTÁN IS, HOGY ELMONDTAM NEKI, tényleg úgy érzem, hogy a társammal vagyok, tudom, hogy (jaj bocsánat csak angolul jut eszembe hirtelen) deep connection van közöttünk, úgy ismer engem és én is őt, ahogy senki más, olyan titkokat tudok róla és ő is rólam, amiket senki más. Úgy érzem, maximálisan testi-lelki társam lehetne, és számtalanszor láttam rajta, adta jelét annak, és ADJA MÉG MOST IS, hogy ő így gondolkodik a kapcsolatunkat illetően. Szeretget, ölelget, úgy viselkedik, mintha ő is szeretne, és bár poénnak szánta, de nemrég kicsúszott a száján, hogy ha meg akarna állapodni, egyedül engem venne feleségül, senki mást.

Teljesen összezavar. Őrlődöm. Szeret? Nem szeret? Hagyjam, majd nála is kialakul valami? Vagy éppen azért hagyjam, mert soha nem fog szeretni? Erősködjek, ne erősködjek? Várjak? Csak szexre kellenék neki?

Nem tudom mit higgyek, nem tudom mit gondol…

Mit tanácsoltok, mit tegyek? Nagyon-nagyon szeretem, de megőrjít ez a bizonytalanság. Én már próbáltam beszélni vele erről, de hárít, rettentő ügyesen, semmit sem lehet kihúzni belőle.

Lehet, nem is tudtok érdemi tanáccsal szolgálni, de örülök, higy elmondhattam, hátha járt már valaki hasonló cipőben és megosztaná a tapasztalatait velem.


Sajnálom, nagyon hosszú lett... :/


24/L



2017. jan. 19. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, hitegetős típusnak tűnik az elmondásod alapján. Kihasznál, könyörtelenül. Az ilyenek azok, akik később a feleség mellett szeretőt tartanak és ígérgetik, hogy elválnak (na persze).
2017. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az első két mondatot olvastam el, de 99%, hogy nem szeret.
2017. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak akkor folytatnám, ha a nyiltan vállalt, rendes párkapcsolatba belemenne és a munkahelyi viselkedését azonnal beszüntetné. Nem érdemled meg ezt a bánásmódot. Az a kommentje, hogy "te most komolyan beleszerettél?" viszont nem sok jót jelent, sajnálom.
2017. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"deep connection"

mély kötelék (szivesen)


illetve you're a fckin lunatic, ha azt hiszed, más csajjal nem kefélget. ne viccelj már, te leirod, hogy rá vannak gyógyulva látványosan a csajok, és ezt ő is tudja, hiszen utána mindezt kifigurázza neked, (de az persze meg sem fordul a fejedben, hogy téged meg más csajok előtt figuráz ki, mert ugye köztetek deep connection van, ami mással lehetetlen természetesen, csak neked, csak most) ámde lesopri őket, annak ellenére is, hogy noha szerelmet vallottál neki, konkrétan le se szarja, azon tul, hogy megjegyzi, hogy nem kellett volna tulgondolnod, tovább kefélget mint annak előtte is.

Szóval a lényeg, hogy 6000%, hogy több nőt dug ez a csávó.

2017. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"A legrosszabb, hitegetős típusnak tűnik..."


És pont hogy nem hitegeti csajt. Még arra sincs szüksége ugyanis ebben az esetben a dugáshoz. "nem kellett volna tulgondolnod" ez a hitegetés szöges ellentéte

2017. jan. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#5 jól mondja. Kérdező, minél hamarabb felejtsd el a csávót - mármint ha rendes kapcsolatot akarsz. Az nem vele lesz.
2017. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es, valóban köszönöm, a kötelék szó nem jutott az eszembe. De, megfordult a fejemben, hogy talan engem is kifiguráz. Arra jutottam, hogy nem teszi ezt, akar hiszed, akár nem.
2017. jan. 20. 00:12
 8/21 A kérdező kommentje:

Felejteném, de friss a szerelem és jelenleg nem tudok mást elképzelni...

De aki volt mar szerelmes, az tudja, hogy van ez.

Csak ő is viszont szeretne!

Ajj, nem akarok nyálas lenni, sajnálom :(

2017. jan. 20. 00:15
 9/21 anonim ***** válasza:

"Arra jutottam, hogy nem teszi ezt, akar hiszed, akár nem."


Annyire elhiszem, hogy biztos voltam benne, hogy erre jutottál :)

"Akár hiszed akár nem", én is voltam szerelmes, és pontosan tudom, hogy azt sem vettem észre, ami kibszta a szemem, mindig meg tudtam magamnak magyarázni, hogy ááá, ez nem is oylan, kizért dolog, mert csak velem stb. Találd ki, hogy koppantam e vagy sem.

Ezért azt is tudom, hogy érdektelen számodra mit dumál neked bármilyen kivülálló, annak ellenére, hogy egy kivülálló szeme előtt nincs rózsaszin köd, igy reálisabb következtetést tud levonni.

2017. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Szergej55 ***** válasza:
Rápacsáltál.
2017. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!