Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem tudja a penzugyeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem tudja a penzugyeket kezelni, hogy lehetne jobb iranyba terelni?

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok, 9 honapja vagyunk egyutt(o 30 eves). Minden tekintetben rendben van a kapcsolatunk, kiveve ezt az egy teruletet, hogy a baratom kezei kozul kifolyik a penz. En sem vagyok az a fajta, aki a fogahoz veri a garast, de azert esszeruen koltekezem,at tudom latni a koltsegeket, tudok(mielott osszejottunk tudtam) felretenni is, pedig nem zsiros allasom van. Probaltam vele tobbszor beszelni, de szerinte en vagyok vaskalapos es nem tudom elvezni az eletet. Pl. ilyeneket csinalt, hogy hitelt vett fel hasznalt autora, pedig kiszamoltam neki, hogy ezzel a fizetessel, ugye havi szinten fizetni kell a biztositast,a benzint, nem fog tudni kijonni csak ugy, hogy ha en fizetek a kozos koltsegekbol tobbet(kulon kasszan vagyunk). Azt mondta, hogy de hat elvisz barhova ahova akarom, igy ez nekem is jo lesz. Nem szorulunk ra, busszal konnyeden megkozelitheto a munkahelye mindkettonknek, de megvette hitelre. Neki Iphone 7-es kellett szerzodessel hiaba magyaraztam neki, hogy hiaba olcso most megvenni, de havi szinten ez +45 fontjaba fog kerulni(Angliaban elunk), es ezt most nem engedhetjuk meg. Lehurrogott, de neki kell, ot nem erdekli,majd megoldja. A tudtom nelkul kettonkre lefoglalt egy deli orszagba nyaralast 4 csillagos szallodaval, merthogy hude olcso, mondtam neki torolje a szallodafoglalast, varjunk ezzel par honapot, mert akkor tudunk annyit felretenni, hogy ne ugy jojjunk haza,hogy minuszban vagyunk. Nem tette. Tobbszor vett fel gyorshitelt, meg van hitelkartyaja is, gyak a fizetese 60-70%a arra megy ra, hogy ezeket torlessze. Volt, hogy en is fel kellett, hogy vegyek,mert nem tudtuk volna kifizetni az alberletet. De ugyanez, ha boltban vagyunk, jajj hat ez milyen olcso, ez csak x font, vegyunk plazmatv-t hitelre,mert hudejo. Mernok vegzettsege van, de meg nem kapott a szakmajaban munkat itt, szoval minimalbert keresunk mindketten. Gondolkozom a szakitason,mert mar szamtalanszor probaltam vele beszelni, csunyan, kedvesen, de semmi, en lettem lehurrogva, hogy mit okoskodom. Volt valaki hasonlo helyzetben?

2017. jan. 20. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keressen aktivan allast a szakmajaban. Ha kulon kasszan vagytok, en nem fizetnek tobbet az o felesleges hitelei miatt. Inkabb elkoltoznek, megmondanam neki, hogy oldja meg egyedul es keressen, ha talalt rendes munkat.
2017. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizess helyette, hagyd hogy "megoldja", majd meglátszik pár hónap múlva hogy mit tud...
2017. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne fizesd tovább helyette a dolgait!

Én szakítanék is vele..a gyereke elöl is elvenné a pénzt?

2017. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiaba nem fizeted eszre se veszi ha osszeborul a rendszer. Parom gazdasagi szakember es gyakorlatilag ugyanigy hoz donteseket ha nem adok neki feladatokat amin tud porogni.
2017. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátnőm, dettó ugyanez. Többet keresett, mint én és két hét alatt elherdálta tök baromságokra, de a hitelt meg nem fizette, mert az sok és különben is a bankok jogtalaul veszik el tőle és úgysem rakhatják utcára meg ilyenek. Felnőtt embernél ezen nem lehet már változtatni, ő ilyen és kész, te meg egy idő múlva besokallsz és kikelsz magadból, mert egyszerűen nem tudod elviselni, hogy hiába beszélsz neki. Ne haragudj, de szerintem ez halott ügy, nekünk is ezért lett vége, pedig fülig szerelmes voltam belé, de egyszerűen ez kibírhatatlan.
2017. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tipikus buta proli az az ember.... nyár közepére pont elmegy az egész fizetése a hiteleire....

Nem tudsz rajta segíteni, ha ennyit nem ért a világból

2017. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!