Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Meg fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Meg fog változni valaha az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz...

16 éves voltam mikor megismerkedtem a párommal. Először barátságnak indult aztán több lett.. (ő jóval idősebb nálam). Féltem is, hogy túl fiatal vagyok. De jól megvoltunk. Voltak veszekedések a családdal miatta és ez a kapcsolatunkban is megmutatkozott. De utána mikor mindenki "lenyugodott" minden jó lett. Volt egy időszaka mikor nagyon féltékenykedett mindenkire (pedig nem volt rá oka, nem is voltak fiú ismerőseim). Ez tartott kb. 2 évig. Majd jöttek a gondok. Nagyon sok időt töltöttünk együtt, szinte mindig mikor épp nem suliztam. Aztán jött a főiskola. Más városba jártam így nem sok időm maradt a kapcsolatra. A középsulis barátok eltűntek, barátnőm elutazott. Barátom meg olyan, hogy bárhova mentünk piszkált, hogy hívjak el valakit. De mivel hiába írtam a règi barátnőknek nem akartak jönni, így mindig az volt a válasz, hogy nem jön senki.

Közben szétmentünk, ő összejött mással ( de részéről csak szexkapcsolat volt). Mindig engem keresett akkor is mikor a csajjal volt, velem akart mindenhova menni. Utána kibékültünk.(Legnagyobb hiba amit elkövettem)


Ekkor még nem is gondoltam, hogy ő miket csinál.


Azt tudtam, hogy beszélget lányokkal meg gondoltam fűzi is őket. Persze mindig az volt a válasza, hogy a haverjának...


Eltelt pár év... nyáron volt egy nagy összeveszésünk. Akkor a haverja elszólta magát, hogy találkozgat vmi csajjal. Barátom mikor rákérdeztem nem mondott semmit.

Később elmesélte, hogy kb. 2-szer találkozott vele, de a csajnak van barátja ( Mondjuk nem tudom mikor találkozhattak mert arra azt mondta nem tudja). Titkolta, hogy ki az csak egy képet mutatott róla (Persze egy véletlen folytán ismerősöm lett a csaj és a képen felismertem). Mellékesen megjegyzem azóta is tartja a csajjal a kapcsolatot ( lehet nem találkoznak de nem tudom).


Na és itt jött a kiakadásom oka. Azt tudtam, hogy van 1 kamu facebookja. Na de hogy 2???! Az egyiken egy fiú névvel van fent a másikon meg lánnyal. És csomó lány ismerősei vannak.


Egyszerűen amikor erre gondolok annyira felidegesítem magam, hogy ez minek kell neki, mire jó??? Mit akar ezzel?

Meg megkérdezném, hogy őszintén mondja el, hogy kikkel talákozott már így titokban. Mert egy-kettőt elmondott de azokat ismertem. Mert most már mindent el tudok róla képzelni.


És nem fejeztem be a nyári veszekedésünket. Szakítani akartam, mert betelt a pohár. Nem hagyott békén, leígérte a csillagokat. Meg ő meg fog változni. Akkor kitört belőlem minden ( meg belőle is). Persze arra fogta, hogy én soha nem érek rá, nem szexelünk meg mindig fáradt vagyok. Mivel olyan helyen dolgozom ahol a nyár nagyon húzos. 8-17 ig dolgoztam , reggel meg este kondiztam heti 3-szor. Megmondtam neki, hogy én ebben találtam meg a boldogságot meg a kikapcsolódást. Mert vele egész nyáron csak veszekedés volt. Ott meg végre azt csinálhattam amit szeretek. És megmondtam, hogy jobb is volt így mert punnyadás az egész vele. Erre mondta,direkt ezt akarta, hogy végre észrevegyem, mennyire unalmas az életünk, meg nem csinált programot, mert elege van, hogy kettesbe vagyunk mindig vagy hármadban, ha jött a haverja is. Ő könyörögte vissza magát, nem tudja elképzelni nélkülem az életét, meg én vagyok a mindene. Meg milyen ritka az ilyen kapcsolat, mint a miénk. Alig veszekszünk, meg nekem ez az első kapcsolatom. És elmondta, hogy az is ritka, hogy ennyi idő után senki sem csalta meg a másikat.


Erre, hogy mondhatjuk kibékültem vele. Vagyis inkább mondtam , hogy jó ne legyünk rosszba. Mikor egyik nap suliba voltam látom írt a kamu facebookkal (mindkettővel ) a csaj üzenőfalára, hogy beszéljenek(persze ezt most láttam csak, nem pedig akkor).


Srácok ezen mit lehet élvezni?? Meg fog változni?


21L


2017. jan. 20. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom így viselkedne én tuti szétmennék vele..Ha engem szeret akkor ne foglalkozzon más csajokkal,,,szerintem
2017. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jó hosszú lett. Előre köszönöm, ha valaki elolvasta.

Még egy dolog kimaradt..

A "nagy" veszekedés előtt elmentem egy céges rendezvényre (3 napos). Nem szoktam inni, de ott a hangulat meg a többiek hatására sikerült egy picivel többet innom a kelleténél. Nem történt semmi senkivel . Kolléganőmmel végigtáncoltuk az éjszakát. :D Ezért 1 hétig nem beszélt velem, hogy én biztos mindenkivel lefeküdtem.

2017. jan. 20. 21:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a banatert nem dobod ki es tiltod orokre ezt a gyokeret? :D En ezt csinalnam kb, mondjuk ilyen alakkal el se jutottunk volna 5 eves ismeretseghez, kb egy honapnal tovabb nem viseltem volna el.
2017. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom az lenne a megoldás... De inkább azt akarom, hogy normális legyen.

Nem vagyok egoista, de látom milyenekre mondja, hogy fuu de jól néznek ki, meg aranyosam . Pedig én magamat szebbnek tartom azoknál a csajoknál.

2017. jan. 20. 21:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha 5 ev alatt nem lett normalis, akkor mikor lesz??? Le se szar teged, csak jo neki valaki, akit lehet barmikor dugni.
2017. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert az elején még nem éreztem ennyire. Mondjuk persze fiatal voltam nagyon , rózsaszín felhő... meg szerintem ezt utána kezdte, az elején még nem.
2017. jan. 20. 21:42
 7/19 anonim válasza:
100%

Szerintem nem fog megváltozni..

Sajnos ő olyan típus aki azt szereti ha egyszerre több lánnyal beszélgethet..

Ha egyik nem ér rá, ráír a másikra..

A találkozásokkal ugyanez a helyzet..

Szerintem nagyon gyorsan szakíts vele mert nem ezt érdemled

A történet alapján arra következtetek h sokkal több minden is történhetett, de ezek még mindig titokban vannak...ki tudja hány lánnyal beszélget még

Ezen nincs mit élvezni, sajnos vannak olyan pasik akik abban lelik örömüket ha egyszerre több lánnyal beszélhetnek és ha egyik nem ér rá(min pl Te) akkor jöhet a következő 19/F

2017. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tényleg nem hiszem, hogy esetleg lefeküdt volna bármelyikkel (ha volt több találkozó). De ezeket sem értem, hogy ez mire jó?
2017. jan. 20. 22:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magyarazza mar el nekem, mi a jo lofarok ertelme van az ilyen "kapcsolatoknak"? Es minek tovabbra is az eletunkben tartani valakit, aki arra teljesen erdemtelen, majd errol panaszkodni is melle? Basszus, 5 evet cseszel el egy olyan kapcsolatra, amit ugy jellemzel mar az elejen is, hogy "eletem legnagyobb hibaja hogy kibekultem vele", es utana meg idejossz panaszkodni, mintha nem lenne tok nyilvanvalo, hogy mit kene csinalnod (de azt persze nem csinalod, mert akkor jon a szoveg, hogy "amugy elso kapcsolatom, elso szerelmem" stb.).
2017. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen hiba volt akkor kibékülnöm, mert akkor most má lenne az életem. De azóta eltelt 2 év... megoldást keresek, nem pedig a szakítás az első pont. Nem tudok férfi fejjel gondolkodni, hogy mi hiányzik a kapcsolatunkból vagy épp belőlem ami miatt ehhez a dologhoz kell úgymond folyamodnia.
2017. jan. 20. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!