Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy tudjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudjam meg ilyen korán, mit gondol kettőnkről?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mint egy tinédzser, szóval elég vicces. Kb.egy hete beszélgetek naponta több órát is az egyik régi ismerõsömmel, aki nem is tagadja, hogy mennyire tetszem neki, sőt kimondta, hogy szerelmes belém. Nekem is nagyon-nagyon bejön, szóval ezzel nincs is gond, tehát láthatja, hogy viszonzom az érzéseit. A gond az, hogy nős, de 2 éve teljesen külön élnek. Ezzel kapcsolatban semmit nem mond, én pedig bizonytalanságban érzem magam, ami miatt nem tudok a dolgaimra sem koncentrálni normálisan. Úgy gondolom, megtisztelhetne annyival, hogy megmondja, hogy gondolkodik a fennálló házasságát illetően. Hangsúlyozom, nem feküdtem még le vele, és nem is szeretnék semmibe belemenni, ami nem tiszta.

Két dolgot tudok tenni. Az egyik, hogy konkrétan rákérdezek a feleségére, meg a válásra. A másik, hogy várok, hiszen alig ismerjük egymást, de õ az, aki odáig van, és nyomja felém az érzelmeit.

Mit tanácsoltok

Nyilván elijeszteni sem szeretném. Köszönöm.


2017. jan. 20. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtos. Persze, minden nos pasi kulon el a felesegetol, nem szereti a feleseget, csak a gyerek miatt vannak meg egyutt, meg ugy alapbol szar az egesz kapcsolat - vagy ezek kombinacioi, amikor meg akarnak huzni egy friss hust. Nem veletlen, hogy nem mond errol tobbet.
2017. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz rá, jobb az ilyesmit az elején tisztázni.
2017. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyannyira külön vannak, hogy 2 másik országban. Gyerekük nincs.

Nem akarom magam beégetni a kérdéssel, de teljesen megnyílni sem tudok így felé.

2017. jan. 20. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem hisz hàzassâgban él és az több év és nem párhonap nyilvàn neki is idö kell a tovàbb lépéshez de ha ő megynyíl az jó jel de a hàzassàgárol nem mond semmit nekem az jön le hogy ő is hibàzhatott valamit csak vagy szégyelli elmondani neked vagy olyan dolog ami ha kiderülne te lehet dobnàd mert nem kinlódnàl vele!
2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem rákérdezek erre, én is megérdemlem, hogy dönthessek, kell-e ez így, vagy sem.

Nyilván finoman teszem.:)

2017. jan. 20. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy a két év alatt hogyhogy nem került sor a válásra.
2017. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kb.egy hete beszélgetek ........ kimondta, hogy szerelmes belém."


Ne már, ez komoly? Felnőtt férfiról beszélsz, egy hete beszélgettek, és akkor ő már szerelmes?

Tudom, hogy nem látod a rózsaszín ködtől az erdőt, de ez nekem nagyon felszínes kamudumának tűnik.

Én egy hét után nem kérdezgetnék még rá semmire, ennyi idő még ahhoz is kevés, hogy azt mondhassa, kedvel, nemhogy szerelmes legyen...

2017. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

3 éve ismerjük egymást, csak az élet másfelé sodort. Már akkor is voltak érzései.

Amúgy lehet, hogy igazad van, nem kérdezek semmit. Majd alakul.

2017. jan. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!