Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 5 éve. Van már egy 3 éves kisfiunk is. Nagyon boldogok voltunk az elején. Figyelmes volt a férjem , kedves , oda figyelt rám az ágyban. Ebből nem mondom hogy semmi nem maradt de el hidegültünk egymástól. Mikor össze költöztünk meg tudtam hogy biszexuális sokk-ként ért össze zavarodtam, nem tudtam mit gondoljak de végülis meg békéltem vele át beszéltük. Meg nyílt előttem olyan dolgokat mondott hogy 10 együttlétből 7szer férfira gondol de mikor férfival volt kapcsolata pedig pont forditva volt. Vagy hogy Melegnek érzi magát de úgy hpgy én vagyok êlete szerelme de már más nő soha nem kellene neki. Azután ki derült hogy félre kacsintgat egy férfival... Fel zaklatott hiszen meg csalt de mégsem nővel de még is mással szexelt ez na akkor is megcsalás akkor el mondtam neki mit érzek úgy tűnt meg értette. Abban az időszakban nem szexeltünk túl sűrűn de Azután teherbe estem. Meg lett a pici és utánna is egyre ritkábban voltunk együtt. Persz ki derült hogy megint közben félre lépegetett nagyon fájt de akkor is férfival tette ezt meg oda figyelt ránk. Boldogok voltunk de ez mindig közben járt. Aztán volt egy komolyabb beszelgetesünk el mondta hogy ő ezt valahogy nem tudja ezt az énjét fel hagyni. Tudni kell róla hogy skizofrén. Meg értettem de idővel el kezdett változni. Na most ez elég fura , nem is tudom hogy mondjam de már nem ( nyalt ki) nem ért hozzá mert (az ott olyan furcsa) még a bugyimat sem vette le. Szószerint a szex arról szólt hogy be tesz ki vesz és megy zuhanyozni. Már nem volt kedves nem úgy hogy mindig bunkó lett volna hanem nem törődik úgy velem. El hanyagol. Már most 2 havonta ha van szex az is szinte könyörgéssel. Mindig orális szexet akar de én azt nem akarom. De nem merem neki meg mondani. Nem vagyok boldog. Nincsenek meghitt kettesben el töltött pillanatok. mentségére szóljon hogy rentgeteget dolgozik minden nap fizikai munkát. És persze én sem vagyok tökéletes. Hiztam is nem is keveset. 40 kg ot. 115 kg vagyok ő 106 kg. Kényszer evő lettem vagy túl evő nem is tudom. Akkor kezdődött amikor meg tudtam biszex és férfiakkal csal. Meg jegyezte hogy meg hiztam de állítása szerint nem igazan érdekli. Már Nem éreztem magam nőnek és az ételbe menekültem és azóta is. Azt azért hozzáteszem hogy szeretem már nem olyan meghalok érted szerelmesen hanem szeretem fontos nekem ő azt mondja még mindig szerelmes össze vagyok zavarodva
2017. jan. 20. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog vàltozni !Megmondta hogy biszex ha birod akkor maradj vele de ha ez màr sok akkor hagyd el vagy te küld el !
2017. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy a saját fennálló problémád miatt (étkezési zavar) mindenképp fordulj pszichológushoz, és akkor jó eséllyel jobban átlátod és képessé válsz kezelni a helyzeted. Mert senki nem fog tudni helyetted dönteni...
2017. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!