Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelent valamit? A többi lenn!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
A pàrom modta hogy nyàron miket tervez de én nem vagyok benne vagy is nem emlitett meg !A màsik hogy az egyik rokonomnak lessz esküvője unokatesomnak és az hamarabb lesz mint nyàr és ha felemlitem ideges lessz és nem örül neki hogy emlegetem!
2017. jan. 20. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem ez egyertelmu jel sajnos:/
2017. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előzmény:tavaly voltunk rokonoméknàl és eljött ő is és ugy beszéltük hogy jön ő is igaz ő akkor sem mondta hogy jön de akkor volt meloja!Most nincs!
2017. jan. 20. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkahely azzal nem feltetlenul van osszefuggesben, hogy Veled tervezi-e a jovojet.
2017. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kepes ezekre a dolgokra ep-kez-lab valaszt adni(miert nem szeretne elmenni? Miert nem beszel mondjuk a veled valo kozos nyaralasrol? A penzugyeken tul lehet almodozni, ha Veled tervezne mondhatna ugy is a kis dolgait, hogy na szivem, ha majd lesz egy kis mellekesunk akkor elmehetnenk horvatorszagba, vagy na majd ilyen autonk lesz, a hangsuly a "mi"-n es a "kozos eletunk"-on van), akkor meg halogathatja a donteset, oka van annak, hogy melletted van, de atmeneti.

Lehet az is a hatterben, hogy frusztralt, a legtobb ferfi elegge hereltnek erzi magat ha epp munkanelkuli, de mint mondtad mikor meg volt munkaja es hivott titeket a rokonotok sem mondott semmit sem (habar szamomra elegge elkepzelhetetlen hogy azt sem mondta hogy "meg nem tudom! Majd eldol")

En a parkapcsolatomban mindig magambol indultam ki (ugyanazzal az emberrel vagyok egyutt mar kozepiskola ota).... Te is probald meg, magadat jol ismered. A parod pedig biztos hasonlo eletfelfugasu,ha melletted van. :)

2017. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
" miket tervez de én nem vagyok benne " - ne nagyon nevezd úgy, hogy a párod.
2017. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő inkàbb nem mondja el nekem hogy miket tervez mert mindíg azt mondja hogy akkor nem jön össze !Volt olyan hogy utolag elmondta hogy elakart vinni ide meg oda de nem lett belőle semmi !De azt meg elmondja hogy otthon miket akar csinalni és az àltalàban ugy is szokott lenni!
2017. febr. 5. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!