Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel hozzam fel a problémákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozzam fel a problémákat, hogy ne azt vegye le, hogy kötekszem?

Figyelt kérdés
Egy-két dolgot muszáj megbeszélnem a párommal (túl sok nő ismerőse van, persze nem ez a baj......). Veszekedéseknél párszor a fejéhez vágtam őket idegességembe, de ebből mindig az lett, hogy ő ilyen ne akarjam megváltoztatni. Persze amikor lenyugodott akkor próbálta elviccelni a témát. Most viszont már nem tudok aludni ezek miatt napok /hetek óta. Mondtam ma neki, hogy holnap szeretnék vele komolyan beszélni. De ezeket ő mindig úgy fogja fel, hogy kötekedni akarok. Meg szabályozni. Mivel tudnám ezt kiküszöbölni, hogy ne legyen veszekedés, de megértse a dolgot?
2017. jan. 20. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a probléma?
2017. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok kommunikálni mert neki mindig úgy jön le hogy veszekszel akkor van egy rossz hírem. Nem a megfelelő emberrel vagy. Nekem is volt ilyen kapcsolatom 7 évig bírtam.
2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezekkel a nőkkel folyamatosan beszélget. Néha találkozik valamelyikkel. De azt mondja csak barátok. És ő se szól bele én kivel beszélek
2017. jan. 20. 22:57
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Elmondhatod, hogy zavar téged, hogy más nőkkel találkozik, de ez nem normális. Ember. Vannak barátai. A másik nemből is. Ha te azt akarod, hogy ne találkozzon és beszéljen más nőkkel, akkor tényleg szabályozni akarod az életét és ez nem normális.

Ha van konkrét okod a féltékenységre, akkor azt beszéljétek meg. Ha nem, akkor magad tedd rendbe és ne őt próbáld megváltoztatni.

2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen van rá okom sajnos...
2017. jan. 20. 23:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mi?
2017. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolataiban mindig megcsalta a párját. (Persze ez nem az első években derült ki..)
2017. jan. 20. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem ok. Ismerek olyat, aki fiatalon félrelépett, de már jó ideje házas és lenyugodott.

Ha féltékeny vagy az előző kapcsolataiban történt dolgok miatt, az megfog maradni úgyis, ha nem találkozik nőkkel. Ha nem tudsz megbízni benne, akkor ez mindig ott fog lebegni, akármit is csinál.

2017. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szergej55 ***** válasza:
Én még mindig képtelen vagyok fogni a te álláspontodat.
2017. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A legrosszabb ***** válasza:
100%
#7: Megcsalta őket, ennek tudatában mégis összejöttél vele. Ne meséld már be nekem, hogy ez a lényegi információ utólag derült ki róla, amikor már együtt voltatok.
2017. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!