Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már, mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 F (én), 20 L. 2 éve vagyunk együtt, kb egy éve együtt is élünk. Ő nem dolgozik, az én munkám és elfoglaltságom is megengedi, hogy sokat legyek otthon.

Vannak problémák a kapcsolatunkban, vannak problémák azzal, hogy a hely, ahol élünk túl sok lehetőséget nem tartogat sem állás, sem szórakozás terén.

Szeretjük egymást, pár dolgon már keresztül mentünk együtt, azt gondolom, hogy a kapcsolatunk nem tökéletes, de az együtt éléssel nincsenek gondok. Viszont...

Néhány hónapja érzem azt, hogy egyre kevésbé kívánom a páromat. Tulajdonképpen semmit nem tudnék felhozni ellene, korábban nagyon jól működött a szexuális életünk. Ez a második ilyen komolynak mondható kapcsolatom, együtt éléssel, stb, és ez már a második eset, hogy egy idő után egyszerűen nem kívánom már őt.

Az a helyzet, hogy már mindent kipróbáltam korábban azokban az időkben, amikor nem éltem kapcsolatban, nincsenek különös perverzióim, vagy kérdőjeles vágyaim.

Megcsalni nem akarom, és annyira nem vágyom más nőre sem, hogy ezért szakítsak vele, de ez így mégsem az igazi és ezt ő is tapasztalja.


Járt már valaki hasonló cipőben?



#meguntamapárom
2017. jan. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem történt már hasonló, amikor minden a megbeszéltek szerint zajlott, és egy idő után unalmas lett, hogy mindig minden előre megtervezetten történt. A lány nem volt különösebben szexi, nem igazán tudott elcsábítani. Minden olyan békés volt, 0 izgalommal. Ezért szakítás lett a vége.
2017. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy idő után nem igazán akad más lehetőség, igaz? Az én barátnőm szexi, edz, dolgozik azon, hogy mindig jobban nézzen ki, érdekli a divat, igyekszik jól öltözködni, stb. Valószínűleg az én hibám, vagy hiányosságom lehet emögött, de leginkább akkor éreztem szabadnak magam, amikor egyedül voltam, elég sok csajom volt, akár egyszerre többel is kavartam, de egy idő után már nem éreztem olyan jónak ezt, ezért vágytam kapcsolatra.

Nem állítom, hogy visszasírom azt az időszakot, ahol azt csináltam, amit akartam, de tény, hogy a nemi életem egész más dimenziókban létezett, mint jelenleg...

2017. jan. 21. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéltetek arról, hogy mivel lehetne feldobni a szexuális életeteket? Nem tudom, milyenek az igényeid, de esetleg valami extrémebb szexi ruha párodon, szerepjáték...? Én ebayen találtam nagyon sok szexi cuccot, hamarosan be is szerzek párat, párom nagy örömére. Mondd el neki, mit szeretnél, mire vágysz, nézegessetek együtt ilyen oldalakat, ismerje meg az ízlésedet, majd hagyd, hogy meglepjen.
2017. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a gondom ezzel, hogy olyan elkeseredett. Tudod, felvesz a nő mindenféle olyan cuccot, amit amúgy nem venne fel...

Nem kell felöltöznie, tökéletes teste van, csak egyszerűen már láttam mindent, átadtunk egymásnak mindent, amit tudunk. :/

2017. jan. 21. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Megoldas: koltozzetek Pestre,itt mindketten tudtok eljarni dolgozni. Legyenek baratsitok kulon. Baratkozas nem megcsalas.

Annyi a problematok,h tul sokst vagytok egyutt es emiatt nem izgi. Neked az kell,h lasd,h legyeskednek korulotte a ferfiak es elszedhetik toled! Harcolni akarsz erte!

Amugy meg jol sejtem,h Te nem dportolsz semmit es nem vagy izmos ?

N

2017. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nekem vannak barátaim, eljárok, amikor kedvem tartja. Engem idekötnek dolgok, leginkább egzisztenciálisan, ezért nem merül fel bennem, hogy elköltözzek.


Ezt az izmos dolgot nem igazán értem.:)

2017. jan. 21. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a szex kevés egy kapcsolathoz, ahogy írtad, abban már semmi érdekeset nem jelentetek egymásnak, szóval, ha érzelmek, tervek nincsenek, akkor ennyi volt.
2017. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!