Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretnek szakallat noveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnek szakallat noveszteni de a baratnom nem engedi, most mi legyen?

Figyelt kérdés
azt mondta elhagy ha szakallat merek noveszteni, meg kenyszerit hogy mindennap borotvalkozzak kulonben hozzam se er, csupasznak kell lenni az arcomnak mindig, mas lanyok is ilyenek vagy csak ő???

2017. jan. 21. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán... ideje lenne felnőni ;)


Nem, egy kapcsolat nem arról szól, hogy bármiben is korlátozzuk a másikat.


Egy jó kapcsolatban folyamatosan fejlődnek a felek, jó a kommunikáció és segítik, szeretik és tisztelik egymást, a vágyaikkal és céljaikkal együtt.

2017. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Szakíts vele. Nehogy már a csajod mondja meg, hogy lehet e szakállad. Ez a mindennapos borotválkozás meg egyenesen téboly, tudja a csajod mennyire szétcseszi az arcbőrt ha minden nap borotválják? Gondolom neki sem tetszene ha minden nap gyantáztatnia kellene a lábát.
2017. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Nekem se tetszik.. ne menjünk már vissza a 70/80-as évekbe lécci..akármennyire is próbál visszajönni trendbe. :/. 30/N
2017. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Tőlem már repült volna. Aki zsarol, azzal nem tárgyalok.
2017. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
2: 15 ezer forintért már lehet kapni elektromos borotvát, ami száraz arcbőrön us funkcionál. A párom több éve használja. Gyors, egyszerű, utána még bekrémezed magad és csá. Kereken 5 percét veszi igénybe. Az arcbőre pedig makulátlan. Szóval hagyjuk már a rizsát. 30/N
2017. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
4: ja, jólvan...Kérdező: akkor mondd meg a csajodnak hogy a lábát meg nuniját is hagyhatja szőrösen, mert minek vele bajlódni. Ja, meg a szemöldökét se szedje, mert macerás, összenőve is jó az, az ajkai felett a bajuszka is maradhat. Neked meg legyen szakállad. De egy rossz szó se hagyja el a szádat mikor szexre kerülne sor és szőrös!
2017. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szakállal érzi jól magát, miért kellene ebben gátolni, vagy, abban, ha ki szeretné próbálni, hogy milyen?


Miért kéne bárkinek is megszabni, hogy, hogyan nézzen ki?


Ehhez, senkinek, semmi joga nincs!!! Sem nőnek, sem férfinak! Mindenkinek megvan a saját akarata, személyisége.


Szerintem meg igen is, szexi tud lenni egy szép, jól ápolt szakáll!


28N

2017. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
7: Az te vagy. Itt viszont a kérdező barátnőjéről van szó, neki pedig nem tetszik. Mi is sok mindent megteszünk a férfiaknak szőrtelenítés témakör alatt, az sem kellemesebb, neki meg csupán a képéről kell leszedni a szőrt könyörgöm, ne röhögtess már. Legyen már oda-vissza ez a dolog. A kérdező is biztos szereti a frissen borotvát nunit nyalogatni, nem örülne a hónaljkutyának meg az összenőtt szemöldöknek sem! Avagy..?!
2017. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

62%-os...


Pont erről beszélek... A Kérdező barátnője sem tudhatja, hogy nem tetszene-e neki, nem látta még úgy a Kérdezőt!


Mi van, ha megtetszene neki és jól állna? Ennyit nem tehetne meg a Párjáért?


Nem maradna a Kérdező sem örökre szakállas, létezik borotva később megszabadulhat tőle, ha valóban nem jön be a lánynak és esetleg, lehet, hogy a Kérdező is meggondolja magát.


Már ennyit sem vagyunk képesek megtenni a Párunkért?


Biztosan te is próbálgattál már több fazont intim részeknél, hogy a Párodnak melyik jön be jobban, vagy neked melyik kényelmesebb, vagy te is próbálgattál már többféle fehérneműt, ruhát...ez ugyan az...Te örülnél, ha a Párod megszabná, hogy innentől, teszem azt, csak miniszoknyában járhatsz? Na ugye...

2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örültem, amikor a barátom elkezdett szakállat növeszteni. Hisztiztem, hogy borotválja le. Elhagyni persze ilyen dolog miatt baromság lett volna, de állandóan nemtetszésemet fejeztem ki. Aztán egyszer megszerettem, és már el sem tudnám képzelni szakáll nélkül. Nagyon szexi.

Amíg nincs, addig úgysem tudja a csaj, hogy tényleg nem tetszene neki. Elég éretlen felfogása van.

2017. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!