Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy két ember nem tud egymástól elszakadni?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal indult és én voltam aki nem akart sose többet. Közbe beleszerettem és ezt tudja is, többször én vetettem véget a kapcsolatnak, de ő folyton keres és kezdődik előről minden. Hozzá teszem én vok a nő és 15 évvel idősebb is.

2017. jan. 21. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal alatt szexkapcsolatot értesz? Vélhetőleg azért keres mert elengedi a füle mellett,hogy Te többet szeretnél, jól érzi magát Veled, azért ragaszkodik ahhoz,ami eddig volt közöttetek.

Szerintem Ő nem akar többet, de addig, amig hajlasz rá,hogy találkozzatok ez így fog történni.


Én a helyedben véget vetnék végérvényesen ennek a kapcsolatnak. Kivéve ha el tudod fogadni így, ahogy most van.

2017. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kolosszus22 ***** válasza:
Egyszerű a fáma, voltam hasonló helyzetben: Neki ez így kényelmes és megfelel, te pedig ugrasz neki mindig. Ennek csak te tudsz véget vetni, mert ő nem fog. Addig játszik erre amíg tud, amíg hagyod.
2017. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom nem akar többet,de igazából én sem akarok és akartam sose csak közbejöttek az érzelmek. Volt rá eset, hogy keresett és visszautasitottam nem adta fel keresett 2hét múlva.
2017. jan. 21. 17:53
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Jah, hát nem kell neki hagyni hogy keressen, nem kell felvenni a telefont, se válaszolni neki. Majd megunja.
2017. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok ismét. pontosan ilyen szituban voltam, mint Te. Én megtettem a lépést, szakítottunk. Persze, nem kérdés, engem is keresett, többször, "hűségesen", kedvesen, csábítóan. Nehezen tudtam megtenni, de mindig nemet mondtam.A saját érdekemben.

Bocs", kicsit alpárian fejezem ki magam: nem ér annyit a szex, mint amennyit az érzelmeddel fizetsz érte....

2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy az idősebb, neked legyen több eszed. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha nem akarsz folytatást.
2017. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. jan. 21. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz magadra, ez hosszú távon tönkretesz lelkileg.

Ha nem lennél szerelmes belé, azt mondanám, hogy oké, csináld tovább. De sajnos ilyenkor észnél kell lenni, óvni kell magunkat. Egy nő sokkal jobban tud sérülni egy ilyen szituban.

Tapasztalatból írtam.:)

2017. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen szerelemből nem tudtok elszakadni. Megszokás, érzelmi érdek, egyéb érdek, sok minden lehet az oka, nincs másik, így kényelmesebb. Nem akarok illúzióromboló lenni, de az ilyen kapcsolatoknak idővel vége lesz! Ha mindketten kellően elfáradtok, akkor lesz vége.
2017. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!