Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire igénytelen? Elnézést, szerintem hosszú lett, de ne nézzetek hisztisnek legyetek szívesek, csak jó volt kicsit kiönteni a lelkem és örülök, hogy nincs ennél nagyobb bajom

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó először is, aki nem szokott mindennap zuhanyozni, mert "nem csinált semmit" (ami megjegyzem nem igaz, hiszen dolgozik, egész nap talpon van). Ezen már túltettem magam nagyjából, mert főleg télen szokta ezt csinálni, mikor tény, hogy nem izzad úgy meg.

Viszont a múltkor... az a lényeg, hogy most külföldön dolgozik és így csak hétvégénte tudunk találkozni. Későn érkezett meg, ezért nem mondtam neki egy szóval se, meg aztán úgyis az lett volna, hogy cseszegetem, tehát hagytam, de képes volt lefeküdni az ágyba, úgy, hogy nem fürdött meg....mikor egy egész napon keresztül izzadott, aztán levezetett 300 km-t és nem ment el lezuhanyozni.. Na ezen még úgy ahogy túltettem magamat, de mikor másnap(!!!) se zuhanyozott meg, na az már nem kicsit esett rosszul, mikor tudja jól egyébként is, hogy akkor szeretek hozzábújni, ha tiszta. És mondom neki, hogy menjen már el letusolni erre csak sóhajtozik és forgatja a szemét.

Komolyan mondom egyszerűen nem tudom megérteni miért jó ez, hiába kérem szépen, akár már csúnyán.

Van rá lehetőség, hogy változik ez a későbbiekben? Egyébként vannak időszakok, amikor meg mindennap letusol, szóval nem tudom mitől függ nála.

Mellesleg szerintem a szüleinek ebben nem kis szerepe van, mert meglátásaim szerint ők hetente 1 nap fürdenek kizárólag...

(még mielőtt valaki ezzel jönne, jómódban élnek, szóval ez sem lehet kifogás)



2017. jan. 21. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez undorító. Még az szerintem tolerálható IDŐNKÉNT, ha EGYEDÜL van az ember és másnap nem megy sehová, de hogy napokig ne fürödjön.... Engem ez örök életemre kiábrándítana valakiből.

A helyedben utoljára elmondanám neki, hoyg az alapvető higiénia a napi egyszeri zuhanyzás, szerelem ide vagy oda, gusztustalan az állandóan izzadt test. Ha nem hajlandó ezen változtatni, akkor részemről kereshet magának egy hasonlóan igénytelen lányt.

2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, vannak igénytelen emberek.

Csak azt nem értem, hogy te miért vagy egy igénytelen emberrel?

Én biztos nem viselnék el egy ilyet magam körül.

Mert hiába nem izzad valaki annyira, mellesleg télen is lehet izzadni, ha jobban felöltözöl és egy melegebb helyen tartózkodsz, de ha még nem is izzadna, azért nyilván intim nedvei neki is vannak, szokott mosdóba is menni, szóval hagyjuk ezt a nem vagyok piszkos dumát...

2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Normális, átlagos családból származott az első férjem. Autószerelőként nyomta, és nem fürdött esténként, csak, ha könyörögtem neki. Egyszer úgy döntöttem, nem szólok neki többé. 4 napig (melózott végig) nem fürdött. Ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy elválok.
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem tesz meg érted, ami ma már az alapvető higiénia része, mit vársz, hová fog kifutni ez a kapcsolat? Ráadásul úgy, hogy hétvégente találkoztok? Azt ne mondd, hogy elmennél borzihoz élni külföldre.
2017. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem sok jóval tudlak kecsegtetni. Ha ezt látta a családjában, akkor el fog szépen lassan jutni az egy héten egyszer fürdés gyakorlatához, mert csak randira fürdött meg többször, mindig is ugy csinálta, ahogy a szülei. ez volt a szokás. A kislányom apja is detto ugyanez volt. Engem annyira idegesitett. Sőt, ő dohányzott is és titkon elvártam volna, hogy minden este megfürödjön vagy tusoljon és utána (ó borzalmas elvárás! :) De azt vártam volna el, hogy már rá se gyjtson. Először finoman rákérdeztem, majd finoman szóltam neki, indokait (de hisz nem is piszkos, egész nap kocsiban ült..., stb.) álmosolyogva, nagy nyelések közepette meghallgattam, nem akartam vitát, aztán később már keményebben rászóltam, hogy akkor nem bújok hozzá. Akkor inkább azt mondta, hogy ne bújjak, de akkor sem tette meg, hogy megfürdött, aztán már én lettem mindenki előtt az a nő, akiről azt mesélte, hogy minden szarért b.ga.om, csesztetett. Hát ez egy ördögi kör volt. Aztán elkezdődött a játszma, hogy mindenért szólt, mintha vissza akarna vágni, de nem tett a kedvemre. A szex lecsökkent, mert nehogymá megfürödjön a kedvemért.... Stb. El is hidegültünk, most egyedül nevelem a kislányomat, azóta is meggyőződése, hogy mellettem nem lehetett élni, mert mindenért csesztettem. Pl. még ilyen aljas voltam, hogy rászóltam, ha a WCről jött ki és kézmosás nélkül odaült enni.... Ezt csakis a drága anyósomnak köszönhettem,hogy nem tanitotta meg a kicsi fiát kulturáltan létezni, de én lettem a rossz, ha szóvá tettem. Hát, sok szerencsét....
2017. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez később csak rosszabb lesz.
2017. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szintű igénytelenség már bunkóság.Nem igaz, hogy miattad legalább nem zuhanyzik le.Egyszer én is kifogtam ilyen pasast és bizony lapát lett a vége,mert másban se volt igényes.
2017. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. A ferjem is tud neha fura dolgokat alkotni gondolom a pasik alapbol nem olyan igenyesek. Bar volt olyan pasim aki az volt.


Na mindegy napi egyszer azert a ferjem is letusol de nyaron mikor kint dolgozik kertben tobbszor is elzavarom furdeni ami magatol mar nem biztos hogy eszebe jutna.


De nem is ertem te igy szexelsz vele????

2017. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Majd amikor túrós lesz a répa...:D
2017. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, eleinte én is abban a hitben voltam, hogy a saját generációmban mindenki úgy tisztálkodik, mint én (kb. 15 éves koromig). Persze azt tapasztaltam családban is, hogy egiyk nagyszülőm és más ismerős is mesélte a nagyszüleiről, hogy még másképp álltak a tisztálkodáshoz (kb. 2 naponta).

Na de, mióta egyre idősebb vagyok egyre többet tapasztalok én is... Hát meg kell, hogy mondjam, engem is meglepett, hogy az én korosztályom is elég változatos képet mutat tisztálkodás terén (már én is többször találkoztam a kétnaponta tisztálkodósokkal). A testszag különböző fokozatairól nem is beszélve. Az évek során kénytelen lettem megszokni, hogy "nem vagyunk egyformák".

Közelmúltbeli újabb felfedezéseim és jelenleg engem ezek még jobban zavarnak, amikor pl. egy férfinak hosszú körmei vannak...na ettől aztán okádni tudnék. Vagy mikor egy nő hagyja kinőni a "bajuszát" vagy pár szőrt az állán (és én próbálok úgy tenni mintha nem látnám...)

2017. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!