Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szerintetek mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is Köszönöm előre is azt hogy időt szántok rám! És előre is bocsánatot kérek a helyesírási hibáimért, telefonról írok. Szeretném, ha valaki más az ő semleges szemszögéből adna nekem tanácsot, mert a párom is a saját maga igazát fújja és persze én is a sajátomat.

Ez történt: Valami mostanában nincsen rendben velem... Tipikusan a terhesség tüneteit vélem felfedezni magamon, de a tesztek negatív-at mutatnak és már 3-teszten túl vagyunk. A nőgyógyásznal jó sokára kaptam időpontot, még 3-hét múlva mehetek el. A mensim is késik... Bár az is lehet a sok idegeskedés miatt van ez és nem is várunk babát. (Februárban lesz az esküvőnk) az a baj hogy rettentően ingerlekeny vagyok, és erzekeny... Kepes vagyok elsírni magam egy dicsereten, ha a párom azt mondja hogy milyen gyönyörű vagyok reggel... Bármin! Így a rossz serteseken is. Mondtam neki, hogy amíg ez a problémám nem oldódik meg, szépen kérem ne sertegessen, kotekedjen, ne tegyen kétértelmű dolgokat, most szabadságon vagyunk 1-hétig, romantikazzunk, szeressük egymást, ppihenjun ha lehet mert tenyleg nem erzem jól magam. De ő ezt teljesen figyelmen kívül hagyta a kérésemet... És folyamatosan "idegesít "engem, olyan mintha direkt csinálná.. :S pl: voltunk a boltban nasiert, mert megnéznénk pár filmet. Lementünk, és mivel az esküvőre spórolunk, mondtam neki hogy vegyünk kekszet azt mindketten szeretjük, kólát, meg valamilyen sósat pl chipset es akkor árban is megleszunk, es mindketten boldogok vagyunk. És en utalom a hagymas chipset meg az étcsokit... Erre ő csak ezt a kettőt választotta ki, plusz nekem egy fehér csokit hogy azert nekem is jusson valami :) (mikor hat azt sem szeretek igazan de választék mindenből volt bőven) mindegy, mondtam neki hogy fehér csoki helyett elveszek egy tejcsokit es menjünk. Oke végeztünk, de kint megemlítettem neki hogy azert sok olyan nasi is van amit mindketten szeretünk, miert nem. Vettünk olyat? Erre: mert én ezt kívánom es kesz. Én :és ha tudod hogy nem fer bele több penz és nekem ezek nem izlenek akkor mivan? Ő:jolvan akkor estére megint ilyen hisztis szefos lettél gratulálok. Szoval ezert en megharagudtam.. Ez az egyik példa de ez megy mar egy ideje ugye hétfő óta. Valamivel mindig megsert se o azt mondja hogy mindent tulreagalok én meg csak szeretném megkérni hogy amig igy erzem magam lehetne velem figyelmesebb. Leültünk hogy megbeszéljük azt mondja hogy jó figyelmesebb lesz, reggel délelőtt még kedves is velem nagyon. Én is vele, egymásnak csinálunk reggelit, kávét, szeretkezunk tökéletes :) aztan csak valamivel megsert en meg nem tudok csak ugy tovabb lepni ezen es ezert ő megharagszik, hogy miert nem?!es egésznap nem szól hozzam, van hogy ő sért meg engem es ha en ezt zokon veszem akkor még ő alszik a nappaliban hogy ő nem hajlandó velem aludni. Ő szerinte idegesítő hogy ilyen érzékeny vagyok. Olyan gyerekes ez... Nem csak tőle persze tőlem is, de nekem akkor is olyan rossz érzés hogy ha tényleg terhes vagyok és a babankat hordom a szívem alatt, és emiatt érzékenyebb vagyok, akkor egész vegig ilyen figyelmes lesz velem??

Olyan feleslegesnek erzem már a megbeszeleseinket is. Mindennap leülünk hogy kibekuljunk, megbeszéljük, de aznap mar osszeveszunk annak ellenére hogy megkérem hogy ne beszéljen igy velem. Szerintetek mi lenne a megoldás?

24/L 28/F és 2-éve élünk együtt, lassan 3-éve ismerkedtünk meg.



2017. jan. 21. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek otlet osszehazasodni, amikor egy szaros csokit nem tudtok egyutt megvenni. Hogy akarnatok igy gyereket felnevelni? Ilyen hulye aprosagokon valo megsertodes helyett (ami mindkettotok reszerol kb. 10-zel veti vissza az eletkorotokat), inkabb ezen kene toprengeni.
2017. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1-el értek egyet. Nekem is úgy tűnik, hogy elég komoly problémáitok lehetnek, ha folyamatosan összevitáztok, ilyen apróságokon is.


Lehet, hogy csak a stressz nagy rajtatok, de a helyetekben én az esküvő és gyerekvállalás előtt jól átgondolnám még egyszer a dolgokat.

2017. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pár napra költözzetek külön, egy rövid idő egymás nélkül csodákra lehet képes.

Ja, és nőjetek fel, a jövőtökben sokkal nagyobb problémáitok lesznek...

2017. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, valóban gyerekesek most a veszekedeseink. De ezen hirtelen én nem tudok változtatni, mert most igy érzem magam. Próbálkozok lenyugodni... Akkor nincs is semmi problémám amikor tok normálisan beszélgetünk, vagy bármit csinálunk. Csak akkor reagalom tul amikor megsert valamivel, de ilyen ingerlekeny vagyok.. Ilyen hetem van most. Ha állapotos vagyok természetesen szeretném megtartani a babát, igazából csak folyamatosan furja az oldalamat hogy ha tényleg állapotos vagyok akkor miért nem tud velem figyelmesebb lenni. Gondolom ez az ingerultseg idővel ugyis elmulna. A külön költözést nem tartom jó ötletnek, akkor ő költözne az anyukajahoz pár napra, az nagyon messze van tőlem es az anyukája engem nem igazán szeret, nem hiszem hogy tudna a páromat befolyásolni ellenem de én nem tudnám elengedni magam egy percre sem, azert se mert problémáink vannak meg azert se mert olyan helyen van ahol tuti ellenem beszélnek. Nagyon szeretem őt, anyukájával meg 100 lépés távolságot tartunk..
2017. jan. 21. 20:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Legalábbis én meg az anyukája. Ők sokat találkoznak meg beszélnek, amivel nincs is semmi baj addig mig nem mond rólam rosszakat. Akkor a párom megszokott sertodni rá és megvéd engem, de napokig nem állnak szóba és nekem meg emiatt is lwlkiismeretfurdolasom van... Hogy miattam nem..
2017. jan. 21. 20:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Szóval ezt az anyukahoz költözést nem igazán szeretném... De ha jót tenne nekünk akkor ebbe is belemegyek, csak ugyanolyan "veszekedos "környezetbe kerülne.
2017. jan. 21. 20:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, és napokon belül meg fog jönni a mensid. Én a mensi előtt egy héttel kb ilyen vagyok, mint leirtad. Bármin sirok, bármit zokon veszek, aztán 'normális' állapotomban meg csodálkozok magamon, hogy lehettem olyan. Mi is sok hasonló dolgon veszekszünk, sajnos. Valahogy megkellene értenetek egymást, és mindketten változtassatok. Ha van kedved beszélgethetnénk, tökéletesen átérzem a helyzeted.
2017. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ostobák
2017. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te terhes vagy, amaz meg egy bunkó - a gyereket meg előre sajnálom.
2017. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ez nagyon kemény,csoda hogy elvesz feleségül.Hallottál te már olyanról,hogy ingadozik az ember kedve,álterhesség,hormonok ingadozása,miegymás ? Nem droid vagy vazze,aki mindig ugyanúgy érzi magát ! A havi előtt is lehetsz érzékenyebb,kinél hogyan működik ! Így akarsz férjhez menni ? A legnagyobb gondod a bolti vásárlás,édes vagy sós ? Komolyan mondom,értékeld ezt a pasit aki így kitart melletted.
2017. jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!