Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első komoly kapcsolat, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komoly kapcsolat, ti is féltetek?

Figyelt kérdés

21/L vagyok, eddig még nem volt komoly kapcsolatom (persze voltak pasik, akikkel közelebb kerültünk), de most megismerkedtem valakivel. Egyszerüen félek belekezdeni! Nem tudom hogy kell ,,viselkedni'' egy komoly kapcs.-ban, ez aggaszt leginkább. Nem tudom hogy viszonyuljak majd a szüleihez, vagy ő az enyéimhez. Nem aludtam még pasinál, nem tudom hogy ,,működik''.

Veletek is volt így? Változik majd ez idővel?



2017. jan. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reagáld túl, mert nem nagy kunszt. Úgy értem, ha belegondolsz, a kevésbé okos emberek is belekezdenek kapcsolatba, az már más kérdés, hogy nem mindenkinek sikerül. De az, hogy hogy viselkedj..kb mint egy baráttal, csak több érzelemmel. A szüleivel legyél kedves, mosolyogj, beszélj arról, hogy mit tanulsz, mik a terveid, érdeklődj néha. Ennél több nem kell, mert még nem házasodni készültök.
2017. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem amit te, aztán jött a mostani párom és vele minden olyan egyszerűen ment. 5hónap után összeköltöztünk azóta is szeressük egymást :) 24N
2017. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én anno nagyon...főleg a bemutatkozásoktól - barátok, rokonok, szülők, szűkebb és tágabb környezet - amikor én mutattam be itthon 1 hétig takarítottam mindenhol férfiként 16 évesen teljes idegben :-) Aztán megtörtént és nem omlott össze a világ..a szülei, rokonai, barátai nem téptek szét és én részemről is minden rendben lett..aztán a második,harmadik,negyedik barátnőmnél már lazább lettem! De az elsőnél nagyon ment a gyomorgörcs..főleg úgy hogy a lány nagyon-nagyon gazdag volt..
2017. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálam is ez (is) probléma. A srác sokkal jobb anyagi téren, mint mi. Attól is tartok, hogy hogy fogja viselni, hogy nekünk nem olyan szép a házunk, nem főzünk drága ételeket, hiába takarítok éjjel nappal, ez a ház romos állapotán nem változtat, így szerintem szégyelném hazahozni Őt gyakran. :(
2017. jan. 22. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább bele se kezdj! Csak kikészítenéd!
2017. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én készíteném ki őt?
2017. jan. 25. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél van valamennyi izgalom az első bemutatkozásnál. Én elég hamar túl estem rajta, 16 voltam, de még mindig emlékszem rá hogy mennyire izgultam amikor bemutatott a szüleinek :D teljes gyomorgörcs :D

Én is 21 vagyok, most úgy állok hozzá a családi életükhoz, mintha egy barátnőmhöz mennék. Szóval köszönök, váltunk néhány szót, a suliról, családról, stb... Ha észreveszed hogy érdeklődőek akkor érdemes visszakérdezni, hogy ne legyen egyoldalú a beszélgetés.

Szerintem az a legfontosabb hogy nem kell sehogy viselkedni, mármint semmit se erőltetni, se a barátoddal, se a szülőkkel szemben. Az elején biztos nehéz lesz, de ha kedvesek lesznek és lazák akkor te is hamarabb elengeded majd magad.

az ottalvás, meg a családi események (vacsora ebéd...) az majd úgyis kialakul. Én láttam olyat ahol a szülők alig beszélgettek a lánnyal, valahol meg már teljesen családtaggá vált pár hónap alatt. Tehát sok minden függ az adott családtól.

2017. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)
2017. jan. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!