Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Én 22, barátnőm 29 éves, szeretjük egymást, jol megvagyunk már több mint 1 éve. Sajnos szex terén elhanyagolva érzem magam, ugyanis sokat dolgozik, néha este 10-12 ig is, igy heti 2-3 kufirc van, én viszont mindennap legalább egyszer igényelném. Beszéltem már vele sokszor, pár napig müködött aztán ismét vissza állt a régi trend. Szeretem nagyon, ezért se dobtam ki..

2017. jan. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Melozz te is es nem lesz ilyen problemad
2017. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagy valami megértő vele, hogy ennyit kell dolgoznia. Ha babát várna akkor is rinyálnál?

Rinyapina vagy

2017. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal nem tudom miért nem vagy elégedett, főleg hogy dolgozik. Az elmúlt pár hónapban elég sok egészségügyi problémám volt, ha épp nem voltam beteg akkor nagyon fáradt voltam, és én fáradtan egyáltalán nem élvezem az együttlétet, de barátom egyszer nem morgott rám. Persze megbeszéltük, hogy ez az 1-2 hónap így alakult de majd lesz jobb is. Most hétvégén csak kettesben voltunk, hát tessék erre belázasodtam... úgyhogy lehetnél megértőbb, mert nálatok van szex, csak az a bajod, hogy nem minden nap.
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Önző vagy. Becsüld meg, hogy ennyit dolgozik, és nem pedig várja a herceget fehér lovon (vagy fekete audiban), hogy majd eltartsa.

Sajnos a munkás élet ilyen. Én is van hogy sokáig dolgozok, és mikor hazajövök nem sok kedvem lenne szexelni.

32n

2017. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!