Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon együtt maradnak örökre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon együtt maradnak örökre?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm 16 évesen jött össze a barátjával, aki akkor 17 volt. Ennek idén lesz 6 éve, azóta együtt vannak. Mindkettejüknek a másik volt az első komoly kapcsolata. Szeretik egymást, igaz volt 1-2 hullámvölgy, amikor a fiú külföldön tanult, de azt is megoldották. Vajon együtt lesznek mindig? Mit gondolsz, egyszer nem jön majd rá a másikra, hogy úgymond kiélje magát?
2010. máj. 7. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy igen, vagy nem
2010. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármi megtörténhet,csak rajtuk múlik. Kiélni akkor akarja majd egyik magát,ha a másikban nem talál partnerre hosszútávon.

De ehhez sem nekünk,sem neked nincs semmi közünk, közöd.

2010. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előfordulhat, de egyáltalán nem biztos.

van az életben példa erre is és arra is.

az én barátnőm is ugyanígy van, 17 éve vannak együtt.

sőt a nagyszüleim is, ők már azért nem fognak elválni. ott is az első komoly kapcsolatból lett házasság.

2010. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen ismeroseim, 8 evig voltak egyutt (14 eves koruktol), mindenki azt hitte, hogy orokre igy lesz, aztan mindketten elkezdtek bulizni, persze nem egyutt es szep lassan eltavolodtak, majd szetvaltak utjaik.

Ismerek viszont olyant is, aki a gyermekkori szerelmet vette el... Tehat mindket oldalra vannak peldak, senki nem tudja elore, hogy hogy fog alakulni, azon is mulik, hogy milyen tipusu emberekrol van szo es mi a fontos nekik az eletben.

2010. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem. De mivel még mindig nagyon fiatalok, így megvan annak a veszélye, hogy mást is 'kipróbál', vagy megunja a másikat. A bátyám is 16 évesen jött össze egyik ex csajával, aki akkor 14 volt. 8 évig voltak együtt, mikor mindenki azt hitte bejelentik az eljegyzést, bejelentették, hogy szakítanak. De persze az is lehetséges, hogy a te ismerőseid örökre együtt maradnak.
2010. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nusz ***** válasza:
szerintem ha valaki csak egy emberrel volt még benne van a kíváncsiság hogy milyen lehet más pasival/csajjal?! és vagy azt mondja hogy élni akar vagy nem de szerintem az esetek nagy %-ában inkább ki akar még mást is próbálni ... 22/L
2010. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ezt igy nem lehet megmondani.

már hallottam olyat is hogy 8év után szakitottak...

ahogy telik az idő ugy változnak az emberek, ez lehet hatással egy kapcsolatra...

mindenesetre tök jó hogy ilyen sok mindent átvészelt a kapcsolatuk... biztos imádják egymást:)

2010. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!