Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam valamit, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam valamit, ami miatt nagyon rosszul érzem magmam, szerintetek jogos? Ilyet csinálnak, akik 'csak barátok'?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni, remélem érkeznek normális válaszok, nagyon szomorú lettem...

Szóval a baráttommal több, mint két éve együtt vagyunk. Az elején is láttam, hogy nagyon jól elvan a lányokkal is, társasági ember, én is próbáltam beilleszkedni a társaságba de valahogy nem ment. Aztán egyre kevesebbet is volt velük, azt mondta nem érzi jól magát nélkülem, és amúgyse voltak fontosak azok a lányok, csak ha unatkozott eljárogattak. Kezdtem megnyugodni, hogy megkomolyodott,mivel már 25 és olyanokat mondott,hogy velem akar családot és mindig is egy ilyen lányra vágyott mint én.

Egyik lány viszont nem hagyott nyugodni, akivel a kapcsolatunk elején még folyton beszélgetett és olyanokat irogattak , hogy hiányoznak egymásnak, meg a párom várja, hogy hazajöjjön(nem ebben a városban él,külföldön) és minden 2. mondatukban puszi volt. Azzal, hogy barátok szerintem megtudtam volna békélni, de ez a nagyon nyálas, túl közeli viszony olyan ellenszenvet váltott ki belőlem, hogy rosszul lettem akárhányszor csak láttam, hogy a párom keresi. Ezt próbáltam vele megbeszélni és nagy nehezen annyiban maradtunk, hogy nem fog ilyen stilusban irni és ritkábban is, meg ha jön a városba találkozzunk a lánnyal, mert hogy nem akar bunkó lenni és csak úgy megszakitani a barátságot(ezt persze nem is várhatom el, tudom) Belementem és nyugtatgatott, hogy semmi sem volt/nincs köztük, csupán nagyon jól elvoltak, de nem vonzódott hozzá.

Most unatkoztam és végignéztem a párom idővonalát, egész végig és láttam, hogy posztoltak egymásnak olyat,hogy 'miss you' csomó puszi, szivecske, meg egy olyan képet amin több kép össze van vágva, ők ketten összebújva, pofákat vágnak, a párom puszilja, a csaj a másik képen az orrát puszilgatja stb.

Annyira sziven ütött... most komolyan, akik csak fiú-lány barátságban vannak, azok igy viselkednek, ez normális és nyugodjak meg, vagy azért ez furcsa? Nem tudom, nincsenek fiú barátaim, és nem is hiszek benne. Annyira szeretem a párom, de ez most fájt és nem tudom mit csináljak. Nyárra terve volt, hogy utazzunk abba a városba ahol a csaj lakik mert annyi szép látnivaló van és lássuk együtt is, aludhatnánk nála, viszont újra kétségeim vannak.


2017. febr. 8. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez a helyzet. Valószínűleg nem csak barátok. Nagyon megalázó helyzet.
2017. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barataim mindig is fiuk voltak. De meg szinglikent se nyalaztam....de h van parom plane nem. Zavarna es engem is....furan jonne ki. En megmaradtam a Csa Lacikam jossz sorozni? kategoriaba.

Ez szerintem csak azert gsz mert ha tudja h teged zavar es bar nem hisztizel...visszabb vehetne

2017. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy sem, én nem tűrném el. Én is szeretek fiúkkal lógni, de sosem érintkezek velük, és nem teszek félreérthető megjegyzéseket nekik, maximum megdicsérem őket, ha épp aznap jól néznek ki. De ennyi. Ezt még fordítva is elviselem mást nem.


Akinek ez nem felel meg, majd keres más barátnőt. Szerencsére én párom nem ilyen.

25L

2017. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igáig azzal tudott megnyugtatni mindig, hogy az a beszédstilus azért volt olyan, mert a lány nagyon közvetlen és így beszél mindnekivel ő meg így viszonozta. DE sosem volt semmi köztük.

Arra vizont figyelmes lettem, hogy mikor először kompromisszumot kötöttünk azzal kapcsolatban,hogy nem szeretném ezt a stilust többet látni tőle, akkor pont ő kereste újra szintén puszival.

Meg ez a kép...ilyet még velem se csinált. Egész összebújós fotósorozat :o

Most már arra is gondolok, hogy nem is miattam akar nyáron odamenni kirándulni, hanem mert a csaj hiányzik neki, és ha látta, hogy én lenyugodtam a témában akkor sima ügy lenne vele találkozni újra...

Ezt azért nem értem mert mikor együtt vagyunk úgy látom hogy szeret.

2017. febr. 8. 15:09
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezek szerint tényleg túlzás ez és jogosan félek :(

De akkor mit tehetnék? Hogyan dertsem hogy valójában mi a helyzet? Ha rákérdezek újra csak azt mondja,hogy miért nem fogadom el, hogy ő a barátja és nem akar bunkó lenni, miért nem hiszek neki. Próbálok hinni, de ha a szavai nem egyeznek azzal amit látok mit csináljak?

2017. febr. 8. 15:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Mivel a csaj nincs itthon, addig jó vagy helyette. Sajnálom. Én nem vesztegetnék egy percet se rá.
2017. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fiu lány barátság nagyon ritkán van úgy, hogy az egyik fél ne akarna többet
2017. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérted, megígérte, nem tartotta be. Lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ez gusztustalan!
2017. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én lány vagyok, és fiú haverjaim vannak főleg..... soha a büdös életben nem írogatnék nekik ilyeneket, hogy puszi, meg hiányzol... Inkább "utállak te gyökér, remélem többet nem kell látnom téged" és hasonlók, simán mintha egy srác lennék a társaságból :D Meg nem csináltam soha egy haverommal se egymást puszilgatós, összebújós fotókat.

Szerintem ez elég beteges, és több is van ott.

2017. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nyárra terve volt, hogy utazzunk abba a városba ahol a csaj lakik "

Pont ott vannak a legszebb helyek ahol ez a lány lakik?

Ez innetől nekem már vállalhatatlan lenne. Nem oda visz el téged, ahová régóta vász és még nem voltál, hanem ahol az a lány lakik.

Ez nem csak barátság részükről.

2017. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!