Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul feltekeny vagyok. Mit tehetek ez ellen? Segitseg!

Figyelt kérdés
Eszrevettem magamon, hogy egyszeruen tul nagyon feltekeny vagyok. Egy eve van parom. Ha bbeszelget mas lannyal, vagy ranez masra bolondulok meg. Meg a legjobb baratnomre is nagyon feltekeny vagyok. Ha visszagondolok nem nagyon ad ra okot, de zavar ha beszlget is massal. Igy nem nagyon tudunk menni tarsasagba, mert sokszor veszkedes a vege. :( mit tegyek? tudom hogy valtoztatnom kell, de nem tudom hogyan. :|
2010. máj. 8. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, előljáróban annyit, hogy ezt nem sokáig viselik el a pasik.. szal minél előbb változtass ha fontos neked..

küld el bulizni egyedül. és ne hivd fel, ne hisztizz ha másal beszélget..

amikor régen a barátnőm féltékenységi jeleneteket rendezett, én csakazértis beszélgettem más lányokkal (barátaim)..

2010. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nem tudsz változtatni!! próbálkozz! különben elveszted..!
2010. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a pár sort jól figyelve olvasd!Az én barátnőm olyan féltékeny volt régen,hogy azt felülmúlni sztem képtelenség lenne.Rengeteget veszekedtünk,sajnos előrelépés nem történt..100-ból 99 pasi otthagyta volna már,annyira túlzásba vitte,de én még így is szerettem annyira,ill vagyok annyira nyugis típus,hogy mellette maradtam.Ma ő a feleségem és a kislányom anyukája és nagyon-nagyon boldogok vagyunk,a féltékenységnek nyoma sincs,elmúlt.:)
2010. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!