Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan csak panaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan csak panaszkodik és már idegesít, mi erre a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, de sajnos leépítés volt a munkahelyemen és már 5 hónapja munkanélküli vagyok és egyszerűen sehova nem vesznek fel, ami nekem már alapból egy óriási stressz. A párom dolgozik, már 6 éve ott van a munkahelyén, ahol jó fizetést kap, jó a csapat, meg minden, de amióta munkanélküli vagyok már nagyon idegesít, hogy állandóan hisztizik, mert ő unja már a munkahelyét és nem akar bemenni dolgozni... Úgy viselkedik, mint egy kisgyerek aki nem akar iskolába menni... Ahelyett hogy örülne, hogy van egy jól fizető munkahelye... De nem, mert ő megunta a 6 év alatt ugyan azt csinálni... Nem akarom megbántani, na de komolyan, hogy lehet ezt kezelni?


25/N


2017. márc. 20. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fő a higgadtság és a higgadt hangnem. Hidd el, ha kioktatod, h "örülj, h neked van munkád és ne panaszkodj!" azzal azt fogod éreztetni vele, h semmiről sem mondhatja el a véleményét még ha azt már 255156x hallod. Beszélgessetek erről, h miért is unja ennyire amit csinál, mit csinálna legszívesebben. Hidd el, nem jó lecseszni őt, amiért panaszkodik, mert aztán te meg megkapod, h nincs munkád, magaddal foglalkozz és meg is van a balhé... Légy megértő!
2017. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja hát azt ő se tudja, hogy mit csinálna szívesebben. Nyelvvizsgát vagy bármit tanulni nem akar, pedig mondtam neki, hogy talán akkor előléptetnék. Azt mondja unja, mert ő már profi, csukott szemmel tud mindent... Épphogy megérkezik a munkahelyére, már ír is Facebookon hogy menne haza, már unja, szenved, stb. Amire nem is tudom mit mondhatnék azon túl, hogy kitartás...
2017. márc. 20. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén? En nem tudom mit csinál a párod en gyárban dolgozom de nem operatorként es en is unom ket ev utan az egészet mert állandóan kib@.sznak az emberrel ha mar jol teljesít. Megtaláltam a megoldást tanulni akarok beszéltem errol a főnökömmel elmondtam mi erdekel mik a terveim nem támogatnak sem anyagilag de meg azt se értik meg ha saját költségre csinálom hogy nem tudok akkor hétvégén dolgozni! Mert akkor ki jon tulorazni mert egy f@.szfej gyereket elküldtek iskolába aki zárlatosra vág egy gépet en megcsinálom es akkor az az ember a cég embere aki mident tonkretesz. Ennek van magasabb alapbére ennek kell lehetőséget adni. Megértem a párod en is szenvedek. Csak en kevesebb idő utan. Felajánlottam a főnökömnel hogy akkor maradok a cégnél de elmegyek mas területre hogy legyen lehetőségem cserébe biztositok 1 hónap betanulást másnak akit a helyemre tesznek de ez ilyen 22es csapdája igy mivel unom es lehetőségem sincs jo eséllyel fel fogok mondani mert munka van
2017. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Beviz Elek ***** válasza:
7%

A negatív, panaszkodó embereket sem szeretem, ha valami baja van akkor változtasson, de azért az is vicces hogy neked sír a szád pedig 5 hónapja otthon masztizol :D


Erről az exem jut eszembe aki panaszkodott hogy kevesebbet dolgozzak és többet foglalkozzak vele mert nem érzi hogy szeretem, de azt elfelejtette hogy külföldön egy házat bérelek kettőnknek, fenntartom a kocsit hogy dolgozni tudjak járni, kifizetem hogy hazautazgasson ha már nagyon unatkozik egyedül és igazából minden az én vállamon van amíg ő otthon tévézik és skype-ol a családdal.


6 év után én is szeretnék tovább jutni, ha az asszony otthon simogatná a klitoriszát és emiatt nem tudnék biztonságosan váltani, akkor én is panaszkodnék, hátha észreveszi magát.

2017. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kérdező leírta, hogy nem veszik fel sehová egyébként...
2017. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
0%
Max olyan helyre nem veszik fel ami az igényeinek megfelel. Azt azért ne mond hogy 5 hónap alatt semmilyen munkát nem talált mert hazamegyek és 1 hét alatt 5-öt intézek el.
2017. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

szegény, még a közértbe is havi 250-300ért keresnek árufeltöltőt, dobálják b a szórólapokat, azt ő meg nem leli meg a munkát :)

jól elbujt az a meló :)

2017. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
250-300 mi???
2017. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megsúgom, hogy árufeltöltésre és szórólapozásra CSAK diákokat keresnek... De várom szeretettel az ajánlatokat JNSZ megye területén belül.
2017. márc. 21. 11:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy rengeteg helyre már beadtam az önéletrajzom vagy/és voltam már interjún és ezen helyek 3/4-e még vissza se jelzett semmit... Úgyhogy nem azért vagyok itthon amiért a lúzerek naplopó pcsái szoktak, kikérem magamnak.
2017. márc. 21. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!