Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál (de akár fiúknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál (de akár fiúknál is) mi a fene értelme van az ilyen viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem tervezek általánosítani. Nem mondom hogy minden lány ilyen, úgyhogy akinek nem inge, ne vegye magára. Most konkrétan az olyan lányokra gondolok, akik így viselkednek, és mondhatom, sok ilyennel találkoztam, nem csak én, hanem a barátaim is.


Az ominózus viselkedésforma: Amíg napi szinten foglalkozok velük, minden nap van valami kedves szavam hozzájuk, néhány kedvesebb tett, addig rohadt módon visszaélnek a helyzettel. Úgy értem, ha elhívom valamelyiküket sétálni, akkor direkt azt mondják, hogy "nem érnek rá", holott tudom, hogy ráérnek, és csak kéretni akarják magukat. Ezt onnan tudom, hogy ONNANTÓL, hogy elkezdek szarni a fejükre, egyből jönnek oda nyalni, hogy akkor menjünk sétálni. De akkor már engem nem érdekel.


Tehát: Miért nem becsülik meg azt az állapotot amíg foglalkozok velük? És miért kezdenek azután nyalakodni jönni, miután lélekben már feladtam mindent és lesz*rom őket?


Gondolom, fiúkból is van rengeteg ilyen, de ezt most hagyjuk. Nem akarom hogy a kommentek 80%-a arról szóljon, hogy "a fiúk is hülyék!" Most koncentráljunk a lányokra, mert bántóan gyakran előforduló jellemvonás ez.



2017. ápr. 18. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy nekik annyira érdekes és fontos hogy rögtön ugorjanak. De a kedvesség meg jól esik nekik.
2017. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol az ilyen csajokkal? Senki nem kötelez rá, hogy belemenj az ilyen játszmákba.
2017. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Természetesen egy bizonyos pontig nem jön rá az ember hogy csak játszanak vele. Én mindig megadom az esélyt, többedjére is akár.
2017. ápr. 18. 22:12
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Azert mert tesztelgetni akar ezzel a maga keretesevel.
2017. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amúgy fiúkat és lányokat írsz, addig számomra a kérdés megválaszolt.
2017. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatalok vagytok, csak most tanulgatjátok az udvarlást. Ez csak játék, húzzátok, cukkoljátok egymást, ebben ez a szép. Nem kell halálosan komolyan venni, élvezd az egészet.
2017. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

19-25 éves korosztályról beszélek


Biztos van, akivel ezt el lehet játszani, de nekem hosszú távon betelik a pohár. Komolyan, azt várják el tőlem hogy legyek bunkó? Mert amint befejezem velük a jópofizást, egyből közelednek. Én nem leszek bunkó, de könyörögni se fogok senkinek.

2017. ápr. 18. 22:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Fiúk is válaszolhatnak, hogy mi ennek az értelme. Mert attól még, hogy én is fiú vagyok, ez a tulajdonság számomra rejtély.
2017. ápr. 18. 22:32
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Valószínűleg igazad van és kéretik magukat. Fején találtad a szöget, :)
2017. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Egyreszt: Ha ez a korosztaly vagy, es meg mindig "fiu"-t irsz, az rolad is velemenyt mond.

Masreszt: nem bunkonak kell lenni meg valni, mert az nem old meg semmit. Arra nem gondoltal, h csak siman hagyod a not es tovabbra is ugyanolyan kedvesen kozeledsz egy masikhoz, aki tenyleg becsul, ahelyett, h bunko vagy es meg mindig ezen a non logsz?

2017. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!