Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még a volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a volt barátnőm, vagy pont ellenkezőleg, utál?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szeptemberben összejöttünk, majd 3 hét után szakítottunk, mert nem tartotta magát elég érettnek egy kapcsolathoz. Én még mindig szeretem őt, MSN-en rengeteget beszélgetünk, de mikor személyesen találkozunk úgy tűnik, mintha zavarná, hogy ott vagyok, sokkal csöndesebb, általában csak a barátnőivel szoktam dumálni, mert ő meg sem szólal. Nem tudom ő mit érez, de én tudom, hogy szeretem őt, nem tudom mi tévő legyek és hogy honnan tudhatnám meg, hogy érdeklem-e még, vagy csak szimplán irritálja, ha ott vagyok.

A válaszokat előre is köszi;) És senki ne pontozza le a válaszolókat!


2008. okt. 13. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mit lehet mondani? Majd fölnőttök és akkor jókat mulattok ezen.
2008. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kínosan érzi magát amikor találkoztok. Ezeket a találkákat ki kezdeményezi ? Mert ha te és ő éppen hogy belemegy akkor vszínű hogy csak a te kedvedért taliztok... Ha ők akkor kicsit bonyolultabb a dolog ...

Mindenesetre én azt mondanám erre hogy már max csak barátként tekint rád és nemhinném hogy szerelmes lenne beléd

2008. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én kezdeményezem őket... De a bnőin sokszor látszik, hogy azt akarják, hogy direkt vele menjek vhová, és utánam neki nem lett senkije, én már 3-4 lánnyal próbálkoztam, de csak rá tudtam gondolni és csak ő érdekel, a többi lány nem, volt olyan, hogy az egyik csajnak csók után véletlen a volt bnőm nevét mondtam:s Pedig régen, ez nem így volt, nem érdekelt egy lány sem úgy igazán, csak azt néztem, melyikük milyen szép és ez alapján választottam, ő teljesen más, őt önmagáért szerettem...
2008. okt. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!