Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én most leszek Szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most leszek Szeptemberben 18 éves az a lány aki pedig nekem tetszik szintén szeptemberben lesz 14 éves nos a ez a kapcsolat ez megvalósítható?

Figyelt kérdés
eleinte nem nekem tetszett a lány én inkább csak azután figyeltem fel rá miután észrevettem hogy komolyanbban érdeklődik utánam a barátnői állta
2010. máj. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha érettek vagytok egymáshoz, akkor nyugodtan működhet a dolog, a lényeg hogy legyetek öszhangban, és akkor nem lesz gond:)
2010. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a lány érett hozzád, akkor biztos.(: én 14 vagyok, a szerelmem 19.(: 1 éve vagyunk együtt..(:
2010. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mehet a dolog, csak semmit ne erőltess, vele még légy türelmes.:)
2010. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kérdező.... igazság szerint én nem is azért szeretnék vele kapcsolatot hanem azért mert nagyon jól velvagyok vele de ahogy említettem nekem igazából csak most kezdett úgy igazán tetszeni azért köszönöm ezek hasznosak voltak:)
2010. máj. 16. 01:04
 5/7 A kérdező kommentje:
mások véleményére is kíváncsi vagyok:)
2010. máj. 16. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

működhet.én 16 vagyok a barátom 22. fél éve vagyunk együtt nagyon boldogan.

az előző barátom 19 volt, én akkor 15. nem lett volna nagy a körkülönbség, minden jól működött volna. csak hát egy punk csávótól mit vár az ember... XD

nem a kor a lényeg, hanem , h mennyire szeretitek/kedvelitek egymást. mennyire vagytok érettek egymáshoz.:)

remélem összejöttök és jó sokáig együtt lesztek.

majd írd meg, h mi lett veletek:D

2010. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Testileg a lány még gyerek még ha nem is azt mondja. egy nő biológiailag 23 éves koráig fejlődik pl: belső szervek hormonok stb. ami kívülről nem látszik. Igy az intim kapcsolat is nagyban befolyásolja majd a későbbi fejlődését ezeknek a nem látható dolgoknak. A túl korai szexuális élet elkezdése meddőséghez is vezethet vagy egyéb nőgyógyászati deformitáshoz ami lehet hogy csak 30 felett fog bajt okozni. Pl elnyomott petevezeték ami összenövéshez vezet, menstruációs problémákhoz és a többi.. Gyerekvállalás ideje körül fog jelentkezni meddőség stb.
2015. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!