Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyszabály férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, most jutottam el odáig, hogy normális kapcsolatom legyen egy fiúval. De semmi nem olyan, mint ahogy terveztem. A barátom francia, egy harmadik országban találkoztunk...8 hónapja vagyunk együtt, minden tökéletes, viszont két hónap múlva el kell válnunk fél évre. Jó, ha egy hónapban egyszer tudunk majd találkozni. Utána viszont azt tervezzük, hogy Párizsba költözöm hozzá, és ott fejezzük be az egyetemet.Szeretném, hogy ez az álom valóra váljon. Mi az, amire figyeljek? Nem volt még komoly kapcsolatom, nincs ilyenfajta tapasztalatom a férfiakkal.. Köszi előre is :)
2010. máj. 17. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne kérd, hogy minden pillanatával elszámoljon, ne hisztizz ok nélkül és szoktasd rá, hogy a szennyesnek a tartóban a helye. amellett mozgalmas szexuális élet:)
2010. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Francia pasik csalfák jegyezd meg. Náluk elég nagy divat a több szerető tartása. Nem oltásnak írom, van kivétel, de épp egy elég komoly távkapcsolatba kész belemenni.
2010. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

10:31


Szerintem az ilyen kijelentésekkel vigyázni kellene. Nem szabad ennyire általánosítani, főleg úgy, hogy franciákat csak TV-ben láttál eddig, vagy nyaralás alatt...

2010. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szerintem legyél olyan,mint amilyen szoktál.Mert ha szerepet kezdesz játszani egyszer úgyis megunod és akkor borul a bili:)

Csak egyre figyelj oda(tapasztalat:))ha meg akar csinálni valamit ne szólj bele,hogyan csinálja még ha nem is túl jó,mert ha belekotnyeleskedsz,máskor nem kezd bele.Ezalatt például házimunkát értek.

2010. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10.52-es. Nem csak a TV-ből tudom a dolgot, mivel vannak és voltak is ismerőseim, akik ott élnek és éltek is. Elég sokat meséltek a francia szokásokról, ami engem is meglepett. Nem csak a levegőbe beszélek!
2010. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megcsalástól nem félek, bízom benne:)

2010. máj. 17. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretjük a sört!
2010. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En csak azt tudom ajanlani hogy barhova mesz es barmit teszel meg mindig legyen hova visszamenni ha baj van. Fedezd a hatad! Amugy ne feledd! Mindennek vege van egyszer...csak van aminek a temetes es van aminek egy jobb no vet veget. Remelem a tietek az elobbi lesz. De ha megsem akkor tudd hova mehetsz vissza meg Parizsbol is. Sok szerencset Boldogsagot! :D
2010. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, ha eddig nem volt normális kapcsolatod, akkor eddig milyen kapcsolatod volt fiúval? Abnormális?
2010. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha úgy érzitek,h a kapcsolatotok kifogja bírni ezt a távot és időt,akkor nincs semmi gond!Viszont ha nem vagytok biztosak az érzéseitekben azt jobb minél előbb tisztázni!Ha valóban szeretitek egymást akkor nem lesz semmi gond és kibírjátok azt az időt!Nem kell semmire figyelned,vagyis de,arra h őszinte legyél,önmagad add,ne féltékenykedj,mert azt a pasik nem szeretik!Nem vagyok akarok pesszimista lenni,de mi lesz akkor ha nem sikerül kiköltöznöd?Visszajön hozzád?
2010. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!