Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobjam fel a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel a kapcsolatunkat 10év után?

Figyelt kérdés

Mostanában elég rossz a viszonyunk a férjemmel,sokat veszekszünk.Azt hiányolja,hogy már nem foglalkozom annyit vele mint régen,de ezt én is elmondhatnám róla.

Én szeretném kimutatni neki,mennyire szeretem,de hatalmas gátlás lakik bennem azóta,mióta megszültem a kisfiunkat(9hónapja).Még mindig akkora a hasam,mintha legalább 4-5 hós terhes lennék,ráadásul olyan narancsbőrös és csíkos,bár az szinte már nem is látszik,csak engem zavar,a melleim is lógósak lettek,már nem feszesek,mint azelőtt.Nem merek szinte semmit csinálni vele,pl. közös fürdő stb.még az együttlétekkor is szégyenlem a testem.

Gondoltam már a sexi fehérneműkre is,de a végén meggondolom magam,mert hogy állna rajtam?

Hogy lehet ezen túl jutni?


2010. máj. 20. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A párodnak kellene biztatni hogy legyen elég önbizalmad.

Te meg annyit tudsz tenni az ügy érdekében hogy eljársz sportolni. Nem lesz könnyű de biztosan meglesz az eredménye.

2010. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tornázz,ha úgyis otthon vagy a babáddal,akkor szépen mikor alszik beteszel egy jó sport dvd-t és keményen nekiállsz tornázni!csak ügyesen!(plusz a hidegmeleg vizes váltózuhany feszesíti a bőrt és jót tesz a vérkeringésnek!)Valamint ha a pénztárca is engedi,akkor vegyél feszesítő krémeket!Megéri.Hasizmozni kell napi 2x minimum és lesz eredménye!

Tegyél az ügy érdekében!Meglásd,meglesz az eredmény.

2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben tényleg nem azzal kellene foglalkoznod, hogy feldobd a kapcsolatotokat, hanem azzal,hogy egy kicsit egyenesbe kerülj magaddal. Történtek olyan változások a testeden, amik nagyon zavarnak. Tegyél ellenük. Kezdj el sportolni, ahogyan a többiek javasolták. Ha csak napi 15 percet sportolsz, hidd el, jobb lesz a közérzeted. Érezni fogod, hogy teszel azért, hogy a hasad egy kicsit feszesedjen. Csökken a meglévő lelkiismeretfurdalásod. Biztosan vannak olyan ismerőseid, akik már átmentek ezen (én fiúként még nem) és meg tudják mondani, hogy hány hónappal a szülés után kezdhetsz el sportolni és ők hogyan érezték magukat ebben a helyzetben. Csak addig érzi az ember tragédiának az állapotát, amíg azt hiszi, hogy ezzel egyedül van a világon.

Fontos lenne, hogy a férjeddel is leülj beszélni. Mit lát ő most? Azt, hogy a felesége másként viselkedik mint korábban, és nem tudja, hogy ezt mire vélje. Ha még nem beszéltetek róla, tuti, hogy nem egyértelmű számára, miért vagy gátlásosabb. Ilyenkor lehet, hogy magában keresi a hibát. Ezzel aztán ő is gátlásos lesz, ami a te gátlásosságodon sem segít, sőt!

Mond el neki, hogy mit érzel. Hidd el neked is könyebb lesz. Ez után tudtok beszélni arról, hogy mi lenne a megoldás.

Fel a fejjel, és csak őszintén!

2010. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!