Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki interneten keresett ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki interneten keresett ill. keres magának párt, milyen élményeitek vannak? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érdemes persze, hisz próba szerencse. De itt is 50-50 az esély. Vagy bejön vagy nem.


üdv

2010. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer volt olyan fiúm, akit interneten keresztül ismertem meg. Nekem nem jött be a dolog, egy hét után kidobott.
2010. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Írj nekem :) 108/F
2010. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak előnyei-hátrányai. És ugyanúgy vannak jó és kevésbé jó emberek, mint egy szórakozóhelyen mondjuk. Ugyanúgy tarthat egy kapcsolat 1 hétig vagy 1 évig vagy akármeddig. A net csak egy eszköz, ami segít egymásra találni olyan embereket is akik a való életben jó eséllyel sose találkoztak volna - pedig egymáshoz valók. Kapcsolat pedig ezen első lépcsőfok után már ugyanolyan, mintha nem a neten kezdődött volna...

Nekem chat.hu-ról van pozitív tapasztalatom, de sok biztató példa olvasható a különböző társkeresőkről is.

2010. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdemes, nekem két nagyon jó tapasztalatom van (egyikük a legjobb barátom, a másikkal lehet, hogy most megint össze fogunk kerülni). Azt az egy "aranyszabályt" tartsd be, hogy max. egy héten belül találkozzatok személyesen is. Amint kiderül a közös érdeklődés, azonnal, onnantól meg már pont olyan, mintha bárhol máshol ismerkedtetek volna meg. Ismerőseim között csak azoknak van rossz tapasztalatuk, akik hónapokig emaileztek, aztán mikor találkoztak, akkor derült ki, hogy kedves, aranyos, tulajdonképpen hasonlít is a képre, amit küldött, de valami mégis taszít. Ezt kell csak megelőzni.

Sok sikert!

2010. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni, de természetesen itt is találkozni fogsz bunkókkal.

Én összesen 2 fiúval találkoztam személyesen, amikor párt kerestem. Mindkettő teljesen normális volt, de választanom kellett :-) Ma az egyikük a férjem és már van egy kisfiunk is.

Szóval nekem bejött :-)

2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megpróbálni. Mondjuk az én esetem nem társkereső oldallal kapcsolatos, de végül is interneten keresztül történt... A mostani páromat egy közösségi oldalon láttam meg. Megtetszett. Felvettem msn-re. 3 hét beszélgetés után találkoztunk. Ez volt 7 hónapja. Akkor össze is jöttünk és már 4 hónapja együtt élünk. Nekem ez a tökéletes kapcsolat. Szerencsém volt, és neked is lehet. Sok sikert!

20L

2010. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem kerestem, csak úgy találtam.

Már 1 éve vagyunk együtt(L) Nagyon Szeretjük egymást!!!:)))

2010. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Azt az egy "aranyszabályt" tartsd be, hogy max. egy héten belül találkozzatok személyesen is. "


Azért nem muszáj ezt ennyire szigorúan venni. De persze ne húzzátok-halasszátok hónapokig nyilván. Nálunk kb. két hét volt, igaz, nem is a szomszédban lakott. Addig meg intenzív msn, webcam. (Ja a webcam szerintem fontos, hasznos. Egy képet könnyű hamisítani, más képét mutatni stb. Webcam az sokkal megbízhatóbb, valósabb képet ad.)

2010. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és ki akarod próbálni akkor írj! 19F
2010. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!