Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? A feleségem megcsalt és elhagyott, de elmondta, hogy mi történik. Engem "eldobott". Most jönne vissza. Ja és van egy kislányunk. Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Persze még mindig szeretem valamennyire nem is tudom miért.
2010. máj. 20. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha úgy érzed, hogy eddig általában csak adtál, akkor semmiképp se fogadd vissza szerintem.
2010. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Veszekedések nem voltak (ok apró kis dolgok amiken 2 perc múlva túl léptünk), de szerintem tényleg jól megvoltunk. Amikor itt a vége fele kiderült az egész történet akkor néha persze megemelkedett a "hangulat". Sokat tettem tényleg a kapcsolatba úgy gondolom, tett bele ő is, de én szerintem jobban kivettem a részem. Most is beszéltem vele mikor visszavittem neki a kislányunkat. Nemtom miért, de úgy érzem, hogy a mostani barátját megtartja "B" verziónak ha velem nem tudna újra összejönni. Ajaj a bizalom úgy néz ki elszállt...
2010. máj. 20. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Mint a legtöbb ember, Te is komoly kapcsolatra vágysz és egy társra, akiben megbízhatsz. Sajnos a (volt) feleséged nem alkalmas ilyen kapcsolatra. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy a másik fiút megtartotta és nem szakított vele. Szamítő kis dög ez!

Egy másik lányt kell keresned magadnak, akivel boldogabb és őszintébb kapcsolatod lehet.

Rendezd magadban a dolgokat, ismerkedj és hamar rájösz, hogy sok vonzó lány van még a volt párodon kívül.

2010. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!