Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után nem tudja mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után nem tudja mit akar a párom, mit csinálhatnank?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, par napja vallotta be, hogy nem tudja mit akar, túl fiatalon jöttünk össze stbstb.... én persze elsirtam magam, kérdeztem mi legyen, ő azt mondta szeret de össze van zavarodva.... azóta folyton ölelget, puszilgat, mondja hogy szeret, ne sirjak mert nagyon szeret.

Én eléggé elbizonytalanodtam :-(

Hogyan tudnánk megoldani?

Jelenleg együtt lakunk így mindig találkozunk. Nekem nagyon nehéz mert nagyon megbántott de ő olyan mintha semmi se történt volna...

(Én vagyok a lany, ő a fiú a kapcsolatban)

Köszönöm a válaszokat


2017. júl. 8. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen jöttetek össze ami neki annyira fiatal?:(
2017. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én 17, ő 18

Valóban fiatal... de eddig nagyon jól még voltunk, pár hete kezdett furcsa lenni, hogy nem élt még eleget...

Magától nem is mondta volna ha nem kérdezek rá.

De én mondtam hogy olyan nem lehet hogy velem is meg mással is....

Mindig engedem bulizni, haverokkal inni... sose voltam korlátozó típus.

Azt mondta nem csalt még a hogy nagyon szeret de nem tudja mit akar...ilyen kapuzárási pánik azt mondja

2017. júl. 8. 13:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami pedig biztos történt, hogy ilyesmin agyal.. amúgy nem nem most kellene ilyenen törni az agyát.
2017. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahely, baráti kör? Mi történt, miből vetted észre, hogy másképpen viselkedik?
2017. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Most én se tudom hogyan oldhatnank meg, lakjunk továbbra is együtt es majd lesz ahogy lesz, vagy költözzünk külön ....

Sajnos nagyon kiboultam, hogy ennyi idő után ilyet mond, és ossze is zavar, hogy szeret de ezek szerint mégse :-(

Komolyan nem tudom mit tehetnék

2017. júl. 8. 13:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Abból vettem észre hogy máshogy viselkedik, hogy előtte nagyon bujos és puszilgatos volt, ez szépen elkopott, de mióta osszeevesztunk újra ilyen lett
2017. júl. 8. 13:26
 7/18 Szergej55 ***** válasza:
100%
Pedig ennyi idő után általában tényleg nem nagyon megy, hogy csak ellégyszikéltek egymás mellett, mint 20 évesen. Szerintem kampeca, de hát az interneten mindenki őszintébb és bunkóbb, én abszolút mértékben is.
2017. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem baj ha őszintébb vagy, pont ezért jó idegeneket kérdezni :-) ők megmondják amit gondolnak mivel nem ismernek
2017. júl. 8. 13:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes.. hány kapcsolata volt mielőtt összejött vele? úgy normális, úgy alkalmi.
2017. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És a legfurcsább számomra hogy úgy tesz mintha semmi se történt volna, megint bújik, puszilgat, mondja hogy szeret, de bennem ez nagyon nagy törés :-(
2017. júl. 8. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!