Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

én 15L vagyok,és egy 30 éves férfi belém szeretett,nem tudom miért,hogyan!? stb..:S de mikor tavaly decemberben a szüleim bálba mentek,akkor direkt feljött(tudta hogy elmennek),és mikor szüleim elmentek,akkor ivott sört,meg minden,és részeg lett,és kezet csókolot nekem,szerelmet vallott,és még így,hónapok után is beleborzongok!! iszik,alkoholista,stb..és nagyon csúnya:S

és amióta ez történt,azóta nagyon megilyedek ha egy srác közelít felém,mert mindig eszembe jut,és nagyon megilyedek!! a szüleim nem tudnak róla! a combomat is fogdosta,azt akarta hogy aludjak+fürödjek vele,stb..:S és már a gyerekeket tervezgette velem,meg az esküvőt,stb..:S


2010. máj. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

történt más is ezen kivül?

vagy elküldted és elment magától?

2010. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írt,meg hívott,hogy miért nem mentem el hozzájuk,puszit kért,stb..és szabályszerűen nekem kellett mondani neki,hogy menjen haza,11 óra után:S
2010. máj. 21. 18:09
 3/5 anonim válasza:

szazs

sz tem natura jelencsd fel kiskoru zaklatásáért amugy meg ha egy fiu közelit hozzád azt men nem minden esetbe kell elutasitani próbáld meg migismerni mert lehet hogy jo arc!

2010. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen beszélgetek veled, hogy ezt egy egész életre elrendezd és feldolgozd, tehát megoldd mint problémát.

Ha szeretnél élni ezzel, küldj privát üzenetet a továbbiakat megbeszéljük! Üdv:Zoli

2010. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaja én is szívesen "elbeszélgetnék" a szarcsimbókkal (akit tévesen férfinak hívsz)
2010. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!