Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egyik kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyik kapcsolatból a másikba menekülni, mikor még vége sincs az egyiknek?

Figyelt kérdés
Barátommal már majdnem négy hónapja együtt voltunk, de 5 hónapja kezdődött az egész.. mivel nagyon jó barátságból alakult ki a szerelem. Nagyon boldogok voltunk az elején, de aztán egyre többet veszekedtünk. Én egyszer nagyon megaláztam őt egy veszekedés során (leöntöttem sörrel), de ő ennek ellenére magához húzott még, de én ellöktem.. és utána nem szakított.. utána egyre inkább távolodtunk egymástól, egyre többet veszekedtünk. Ő pedig időt kért egy nagy veszekedésünk után.. eközben egy egyre inkább összemelegedett egy lánnyal, akit kb egy éve INTERNETRŐl imser. Az idő kérés közben el is utazott hozzá. Nagyon gyerek még a gondolkozása.. én voltam neki a leghosszabb kapcsolata eddig. Tudom, hogy nagyon szeretett. De egy hét alatt ki tudott belőlem szeretni..? Miért csinál oylanokat, amivel magára akarja vonni a figyelmemet és tudja, hogy nekem rosszul esik? Büntetni akar, vagy csak megijedt..?
2010. máj. 22. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem...igazából a barátod egy szánalmas, társfüggő p*cskaktusz, aki nem meri vállalni a felelősséget, nem meri kimondani, hogy vége..., inkább előbb keres egy másik csajt, hogy miután veled szakít...tudjon egyből kihez menni...!

Hülyét csinál belőled...megaláz..., de meg is érdemled, mert te hagyod...!

Tudniillik azt a labdát nem lehet leütni, amit nem dobnak fel...és te feldobtad...

Én biztos, segítettem volna neki a döntésben...ilyet, hogy elmegy, találkozik egy netes csajjal meg időt kér...áhh én már kiadtam volna az útját...pfff...de te tudod...

2010. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is otthagytalak volna...

Már bocs. És kábé leszartam volna, hogy kivel hagylak ott.

2010. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!