Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet 1 pasin túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 1 pasin túltenni magad?

Figyelt kérdés
A pasi rokonom, és a legjobb bnőmet szereti. Sokat vannak 1ütt, mert a bnőm is szereti a fiút, és úgy néz ki, h összejönnek. Természetesen én és a pasi legjobb haverja hozzuk őket öszze. Nem tudtam mit mondani, amikor a haverja +kért, h hozzuk őket öszze, mert nem akartam, h a bnőm kihagyja ezt a lehetőséget, de nekem is nagyon rossz így. Persze amikor ők mennek vhová, akk nekem is mennem kell, mert csak a BF-em. Nagyon rox érzés, amikor ÚGY néznek 1másra. A bnőmet + nem akarom +bántani, így nem mondom el neki, neh miattam kellemetlenül érezze magát. Más helyes pasi pedig nincs a környéken. Egyedül a haverja, de ő + fiatalabb és kissebb tőlem, és ő is a bnőmet szereti, szal a pasit + a bnőmet is szereti még vki. Tudom, h bonyolult, de segítsetek léccii. :)
2010. máj. 22. 15:59
 1/9 A kérdező kommentje:
de elég, ha csak azt mondod + h h kell túltenni magadat 1 ilyen pasin.(rokon :@)
2010. máj. 22. 16:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Sz*rd le...

Egyáltalán, milyen gyerekes dolog ez az "összehozás". Ha tetszenek egymásnak, megoldják maguktól. Szánalmas.

Inkább ne foglalkozz vele

2010. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem tom elfelejteni, és lesz*rni sem, mert mindig felhív, h mizu van velem, meg este, h álmodjak szépeket, + ienek... ma szinte csak velem foglalkozott, a bnőmmel nem... nem toom h mit csináljak
2010. máj. 22. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg semmit! :D Komolyan mondom. Vagy mondd, hogy inkább oldja meg egyedül, mert bébiszitternek érzed magad és ez ratyi.

Amúgy meg akkor nem a legjobb barátnőd, ha ilyennel megbántod... Sőt, akkor bántod meg, ha nem szólsz neki

(Sosem értettem az ilyen legjobb barátosdit... hogy semmit nem lehet mondani, mert a másik fél megsértödik... ez inkább mondjuk kényszerbarátság...)

2010. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tulteni magadat csak egy uj szerelemel tudod, de persze nehéz ujraszeretni, figy én hétfön megyek el veszek havi kondi bérletet és ot fogom tölteni a nyaramat, hogy adig se ö járjon az eszembe, remélem sikerül kivernem a fejemböl =)
2010. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogy lehet magad túltenni egy csajon?
2010. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fke ***** válasza:

szerintem kamukérdés, kicsit sok benne a hülyepi-csaság, az incesztus és a szerelminégyszög egyszerre.


komolyan szappanoperát kéne inkább írnod.


ha nem kamu, akkor meg hol kérdés, hogy hogy felejtsd el? azért mert az egyetlen jóképű srác az utcában még nem feküdhetsz le a rokonoddal:( hogy lehet valaki ilyen gyökérzet? mondjuk költözz el, lehet másik faluban több a jóképű legény (mert, ha csak ő "helyes pasi" a környéken, akkor gondolom falusi lehetsz és kevesen vannaka környéken)

2010. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vágj eret!
2010. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kamukérdés!! igen, falun lakom, ha ez valakinek nem, akkor felejtsen el. Nem tehetek róla, h a városiak ennyir lenéznek minket!! vágj eret te kkor, amikor ilyen hülyeségeket írsz.. -.-
2010. jún. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!