Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, nemrég szakított a barátjával. Szerintetek bejövök neki? Ha igen, hogyan szerezzem meg? /Lent/

Figyelt kérdés
A csaj, akiről szó van, már régóta tetszik nekem! Sokszor megyünk együtt ide-oda, jól elvagyunk egymással. Ha mondjuk valami szórakozóhelyen vagyunk, akkor sokszor rajtam marad a tekintete, és csak akkor néz félre ha ránézek én is. Néha feszültnek, idegesnek tűnik ha kettesben vagyunk. Azt hiszem, régebben bejöttem neki én is. Nagyon aranyos lány, akit nem akarok elveszteni egy idióta cselekedet miatt. Hogyan szerezzem meg őt? Hogy kérdezem meg a helyzetről úgy, hogy ne veszítsem el? Köszi a válaszokat! 20/F 16/L
2010. máj. 23. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Defibrilláld, így kisebb az esélye, hogy elveszíted.
2010. máj. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te tudod...
2010. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ebből követően,biztos vagyok,hogy tetszel neki!!!:D

Hát kérdezheted pl igy:Mit gondolsz rólam?Neked milyen fiúk tetszenek?És végül:::Szeretnél a barátnőm lenni?

Ha a válasz NEM lesz(rémélem hogy nem igy dönt) akkor próbálj nyugodt maradni!De ha a válasz IGEN,akkor sok sok szerencséét... :)

2010. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát odamész hozzá a szórakozóhelyen,beszélgettek,táncoltok,aztán ha olyan az alkalom akkor lesmárolod.Ha nem akkor még ne.De semmit ne siettess.!!!!
2010. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!