Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert imadom ha feltekeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert imadom ha feltekeny, duhos, merges a baratom?

Figyelt kérdés

Ami màsoknak probléma az nekem egy kincs akkor érzem igazàn jól magam.


Az első párkapcsolatom 20 évesen volt. Egy 28 éves férfival voltam együtt 2 évig.


Akkor kezdtem megfigyelni,hogy talán nem vagyok normális......:((


A párom nem volt féltékeny típus, de volt,hogy az volt és olyankor nem elégedettséget éreztem, nem dühöt hanem a kettőt egyszerre és élveztem. De inkàbb szerettem ha féltékeny és olyankor jobban kívántam őt. Mármint olyankor erős késztetést éreztem,hogy rà màsszak és megcsókolgassam, megöleljem szinte fájdalmassan vagy megharapjam a vállát kicsit. Annyira erős szeretet is éreztem,hogy úgy éreztem megfulladok,nem bírom, már fájt és muszáj volt elnyomnom az érzéseimet,mert különben hibbantnak tartott volna.


Aztán most megint van egy kapcsolatom. Ez a második. És olyan dolgok hoznak izgalomba és akkor érzem magam nagyon jól,ha a barátom erős kezűbb. Ha nagyon komolyan beszélgetünk egy este, órak hosszat akaratlanul is elterelődik a figyelmem és olyankor sokkal vonzóbb,szexibb amikor komoly....olyankor megszoktam ölelni vagy hozzàbújok, de sokkal többet akarok, úgy érzem bele bújnék, csak szorítanám magamhoz vagy azonnal szeretkezni szeretnék. Erre volt példa, de nem zavarja, ha kezdeményezek és még SOHA nem szólt rám. Ő is volt már féltékeny és szószerint ujjongtam magamban, de dühös is voltam és legutóbb már elképzeltem magam előtt ahogy megharapom a száját vagy fulladásig csókolom, megölelem, agyon puszilgatom. Most is írom ezt és már szétrobbanok, várom hogy haza érjen a párom és vele legyek. Annyira szeretem, jobban mint az első páromat és talán máshogy. Már nagyon fel erősödött benmem ez, és néha túl intenzív az érzés. Amikor mérges,vagy dühös akkor sajnálom,beszélek vele, mellette vagyok,de ha rám volt az vagy valami apró dolgon veszekedünk akkor felizgatom magam..nem szószerint, de..szexelhetnékem van azonnal. De akkor olyanra vàgyok ahol "fájdalmat" okozhatok neki. Csak szeretném ölelni sokáig, belekarmolni a hátába vagy végig csókolni az egész testét.


Ti éreztetek ilyet? Vagy velem van a baj? :(


2017. aug. 10. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Kösz, hogy ezt megosztottad velünk. Van étvágyad.
2017. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Beteg vagy, de ha a parodat nem zavarja akkor minden ok.
2017. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert perverz vagy. :)
2017. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azta! Mintha magamat olvasnám.

Lehet, hogy 'hiperérzékeny' vagy, azért élsz meg mindent ennyire intenzíven. No, meg szerelmes is vagy :)

Nekem az exem borzasztó féltékeny volt. Kiabált velem, én meg erre mindig őrülten begerjedtem, pont ahogy írtad. Furák vagyunk...

20/n

2017. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg. :) Csak kivételes. ;) Néha én is így érzem ne aggódj. :D
2017. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!