Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma egy éve vagyunk együtt. De ő nem akarja megünnepelni az évfordulót. Szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 14:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem jól esett vna de ő nem akarja. :(
2017. aug. 14. 16:07
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nőj fel!
2017. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gyerekes nincs egy romantikus programban. Aki szerint az, annak savanyú a szőlő?

Nem tartom természetesnek, mert tényleg jó visszagondolni néha a kapcsolat kezdetére, nosztalgiázni, ünnepelni.

A párod kissé bunkó. Nem azért, mert nem akar ünnepelni, hanem mert tudja, hogy te igen, és semmibe veszi.

2017. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Van aki szeretné ünnepelni az évfordulót és meg is adja a módját. Van akit nem nagyon mozgat meg ez a dátum.

Ez nem jelent semmit. Annyi lenne a fontos szerintem, hogy hajlandóak legyünk kompromisszumot kötni. Ha a másiknak nagyon fontos lenne, akkor én sem halok bele, ha aznap elmegyünk valahova és kicsit jobban együtt vagyunk.

Ugyanígy fordítva is, ha a páromnak nem annyira fontos, akkor nem várom el, hogy hetekig erre készüljön.

Meg kell beszélni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2017. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Azt sem tudnám megmondani, hogy napra pontosan mióta vagyunk együtt. Még hónapra is csak nagyjából. :) Szerencse, hogy a házasságkötésről van papír, annak legalább utána lehet keresni, mikor volt. Ééés, nem hiszem, hogy nagy buli lesz... :)
2017. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van, aki a félnapos dolgokat is megünnepli, van, aki meg csak a fontos dolgokra tartogatja a különlegességeket...
2017. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát mi most vagyunk 2 éve együtt, de tavaly is ünnepeltünk és idén is fogunk. Ez az ami igazán fontos és nekem nagyon rosszul esne ha elfelejtené vagy szimplán meg se akarná ünnepelni.. mert ezzel kezdődött a kapcsolatunk és igenis megérdemel egy vacsorát, mozit vagy bármit.
2017. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A férfiak döntő többségének semmit nem jelent az évforduló. Akkor van gáz, ha már szülinapodon is elfelejt felköszönteni.
2017. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!