Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak ha naon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak ha naon tetszik egy fiu?

Figyelt kérdés
NAgyon régota tetszik nekem egy srácc de mikor meg látom akkor majd elolvadok!!!Ha szól hozzám akkor összeszorul a torkom!!!Képes lennék órákig is nézni!!!Mit csináljak??Azon kivül hogy mondjam el neki mert az ugysem menne
2010. máj. 27. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan nézz rá úgy hogy ő is lássa és mosolyogj rá, ha vissa mosolyog akkormeg hajrá!
2010. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naon? xD
2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Fingj.
2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Légy természetes, kerülj a közelébe, flörtölj vele, mindig nézz a szemébe! Amúgy vagy 100 kérdés van ilyen témában, úgyhogy irány a kereső.:)
2010. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Verd magad agyon a Magyar helyesírás szabályai című könyvvel.

De akár le is lehet tölteni innen:

[link]

2010. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat és pár emberen el szörnyülködtem milyen bunkok!!!!Na igen naon tetszik vele álmodom!!!
2010. máj. 27. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem szóról szóra ugyanez van!!!! :)


Sajnos ebben nem tudok segíteni, mert nekem se megy! :(


De szurkolok!


Am hány éves vagy?

2010. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köcce 14 te???
2010. máj. 28. 20:34
 9/9 A kérdező kommentje:
am neked is sok szerencsét!!Korod??
2010. máj. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!