Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan találkozni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan találkozni fogok barátnőm barátnőivel. Hogyan viselkedjek? (LENT)

Figyelt kérdés
Tehát: Szombaton barátnőm osztálykirándulásra megy.Én "reggel"(5 körül) szeretném kikísérni a pályaudvarra.Igen ám,de a barátnőm már sokat mesélt nekik rólam..És szeretnének velem találkozni..:S Én ennek örülök,de van itt néhány tényező,ami félelemre ad okot.. 1, Nagyon önbizalom hiányos vagyok. 2, és ami nagyobb probléma: Sajnos nagyon visszahúzódó vagyok,így akit nem ismerek,azzal egyszerűen NEM TUDOK beszélgetni.Semmiről.Maximum csak nagyon erőltetetten..Ezért én nagyon félek..Nem akarok nekik csalódást okozni.. :S Az ilyen "add önmagad!" dolgok nekem nagyon nem jönnek össze,ugyanis csak annak tudom az igazi valómat adni,akit már huzamosabb ideje ismerek.. (Igen,barátnőmmel is nagyon döcögősen indult a kapcsolatunk..) Szóval: Hogyan viselkedjek,hogy ne okozzak nekik semmilyen csalódást?
2010. máj. 27. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
indulás előtt, egy fél házi...:D
2010. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit kéne bezsélgetni?:D csá csá matyi vagyok csácsá jó kirándulást napáD:D
2010. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jóesetben a barátnőd elmondta a barátnőinek h te ilyen vagy és akkor a barátnői kedvesek, megértőek és jóindulatúak lesznek veled szal nem lesz gáz...

de persze lányoknál kitudja... ha ilyen 14-15 évesek akkor meg pláne ki tudja... akkor az is lehet h csak vihorásznak majd végig...

2010. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lóf.szt! Nem is kell velük beszélgetni. Időd se lesz rá a vonat indulása előtt.

A jótanács: állj a barátnőd mellett, diszkrét mosollyal az arcodon, és ne erőltesd a beszélgetést.

(Beszélgetni meg mindenki tud, nehogy azt hidd, hogy te nem tudsz... Fölösleges is bebeszélni magadnak...)

2010. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem fog hülyén kijönni,hogy csak állunk egymással szemben,és mosolygunk egymásra?! :D
2010. máj. 27. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nem rohadnak a fogaid, akkor tökmindegy, úgysem lesz idő rá. vagy mond hogy csak elkísérted a bnőd és neked menned is kell valahova sietsz.. ennyi
2010. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hajnali 5kor hova sietnék :D? Nem akarok nekik hazudni..Amúgy azért pár szóra biztosan lesz idő :) De remélhetőleg majd ők kezdeményezik a beszélgetést..
2010. máj. 27. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi! Senki sem várja el, hogy abban a hajnali órában te légy a központi figura. Mindenki kómás lesz, meg azon fognak parázni, hogy berakták-e a bikinijüket, szóval no para!

Ott lesz a barátnőd is, aki ismer téged is, meg persze a barátnőit is. Bemutat titeket egymásnak. Aztán mond egy két szót rólad vagy kérdez valamit. Te nyugisan válaszolsz. Aztán a csajok lelépnek, és hagynak titeket normálisan elbúcsúzni. Inkább arra koncentrálj, hogy a barátnőddel kellemesen teljen a búcsú. :)

2010. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2010. máj. 27. 15:03
 10/12 anonim ***** válasza:

ha az én páromat bemutatnám a bnőimnek simán flörtölnének egymással mert ilyen a barátom, és ilyen bnőkkel vagyok megáldva

nem is tudtam, hogy valaki meg azon gondolkodik, hogy hogy viselkedjen

2010. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!