Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bekuljunk ki a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bekuljunk ki a baratnommel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este a baratnommel kozosen atolvastuk a Nemzeti Konzultacio pontjait. Tudni kell rolam, hogy en nagyon komolyan veszem az orszagunkat jelenleg fenyegeto problemakat, a baratnomet annyira nem erdekli a tema. O viccesnek tartotta a pontokat, azt mondta, hogy “poenbol” mindegyik alatt az igent fogja beikszelni. Na, en ezt termeszetesen nem tartottam poennak, kicsit hamar elvesztettem a turelmem, megmondtam neki, hogy nagyon orulok, hogy neki ez ilyen vicces, orulok, hogy leszarja mi fog tortenni, remelem azon is igy nevet majd amikor a munkanelkuli migransok gyereke a suliban az allami tamogatasbol vett uj iPhone-nal menozik majd, mig nekunk azon kell aggodnunk honap vegen majd, hogy ha befizetjuk a szamlakat, tud-e meg enni a gyerekunk valamit, esetleg tudunk-e majd neki osszel uj cipot venni, vagy jarhat a lyukasban az esoben.


Erre a baratnom is tamado lett, szerinte hulye vagyok es ezek csak remhirek, en pedig erre sajnos nagyon ocsmany modon agymosott neolibsinek hivtam ot, es mergemben az is kicsuszott a szamon, hogy majd ne nekem sirjon, ha a migransok k**vaja lesz es naponta oten eroszakoljak meg, mert akkor majd en is igy nevetek, mint most o...


Termeszetesen ezeket azota rettenetesen megbantam, de nem tudom, mivel engeszteljem ki, en hajlando vagyok ot tovabbra is elfogadni olyannak, amilyen, eddig is tudtam, hogy ot nem erdeklik a bonyolultabb temak, elvan a maga vilagaban, ugy gondolom ez nem baj, ha egy no annyira nem assa bele magat a politikaba, csak elvesztettem a fejemet tegnap este. Viszont ugy erzem, hogy benne valami most megvaltozott es mar nem ugy nez ram, mint eddig.



#politika #migráns #nemzeti konzultacio
2017. szept. 28. 15:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
27%
Békítő szex!
2017. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de szerintem a politika pont olyan témakör, amit ne feszegessünk párkapcsolatban. Én "ballibsi" vagyok (ha már ennyire ezekkel a kifejezésekkel akarunk élni), párom a jobbik felé húz. Ettől én még tiszteletben tartom a nézetét, a politika egy olyan zéma nálunk, amit szimplán nem feszegetünk mert tudjuk, hogy PONTOSAN ilyen, TÖK FELESELGES veszekedést generál.

Tanuld meg legközelebbre jól. Párkapcsolatban nem politizálunk!

2017. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen duma utàn valszeg otthagynálak a fhaszba, de nagy hirtelen nem is tudom eldönteni, melyik a súlyosabb baj; a "majd én is röhögök, amikor napi öten megerőszakolnak"-szöveged, vagy a tény, hogy te kajakra beveszed ezt az uszító, gyűlöletkeltő, figyelemelterelő kormánypropagandát, és még van képed a másikat agymosottnak hívni...
2017. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

En nem szoktam vele politizalni, pont, hogy elfogadom, hogy o ilyen kis egyszeru, ettol meg egy kedves, szeretnivalo lany!

Ez most viszont egy fontos tema, ugy veltem, neki is latnia kell es reszt kell vennie a konzultacioban, ha tudtam volna, hogy ez lesz akkor inkabb hagyom.

2017. szept. 28. 15:57
 5/36 A kérdező kommentje:
Harmas, jol van, ezt majd akkor mondd, ha itt lesznek a migransok es epp az ajtodat feszegeti egy banda.
2017. szept. 28. 15:58
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez vagy kamu, vagy te nagyon gáz ember vagy kérdező. Én többet rád se néznek a barátnőd helyében. Nagyon manipulálhatónak is tűnsz, hacsak nem 16-18, esetleg 20 éves vagy, nagyon gyerekes, hogy rögtön hiszel a lejárató gyűlöletkampánynak.
2017. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem Te vagy az agymosott. Szerinted ki a túrót érdekel, mit ikszelsz be? Elárulom: SENKIT. Az EU parlament megállapított egy kvótát, hogy hány menedékkérő menedékkételmét bírálja el Magyarország. Ez ellen azt ikszelsz be, amit akarsz. Azt az ezer akárhány menedékkérelmet Magyarországnak el kell bírálnia. Egyébként bárki megerőszakolhatja a barátnődet. Nem kellenek ehhez migránsok.
2017. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hetes, tudod erre van egy nagyszeru megoldas, kilepunk az EU-bol, es kesz, utana nem bszogatna senki, hogy kotelezo bunozoket fogadnunk a hazankba. Egyebkent meg 28 es 23 evesek vagyunk, ertelemszeruen a baratnom a fiatalabb.
2017. szept. 28. 16:02
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sajnos nincs rád mentség :(
2017. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Te is ilyen egyszerű gondolkodású ember vagy, hogy: fúúúj migránsok, nehogy bejöjjenek, mert elveszik a munkát és megölnek mindenkit?
2017. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!