Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat kérdeznék. Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék. Már nem kíván a párom (férfi) Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ideáljai a vékony nők. 18kg-ot híztam mióta együtt vagyunk. 180cm vagyok. 65-ről 82kg lettem. Eloszlott ez a súly rajtam. Sokan mondják hogy jól áll.
2017. okt. 3. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
A fogyás nem opció?
2017. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha a vékony nők tetszenek neki, akkor könnyen lehet, hogy ez a baj. Leginkább ő tudná megmondani.
2017. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Kerekperec megmondta, hogy már nem kíván, mert neki kövér vagy? Vagy csak érzed? Mennyit beszélgettek erről, mik a körülmények és miben nyilvánul meg az, hogy nem kíván?
2017. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Fogyj le. Vagy az eszedbe sem jutott?

Nem is értelek. Leírod, hogy a párod ideálja a vékony nők, 18 kg-ot híztál és a párod nem kíván. Aztán felteszed a kérdést, hogy mit tegyél. Szerinted mit kéne tenned? LEFOGYNI.

2017. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen megmondta mert már régóta van ez így és szeretné ha lefogynék.
2017. okt. 3. 16:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogyj le, vagy ha te jól érzed magad kövéren, és nem akarsz változtatni, akkor menjetek külön, ha nem tudjátok megoldani.
2017. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt nem hiszem, hogy olyan kover lennel, 180 centivel, hogy jogosan nem kivanna, normalis embert egy minimalis sulyfelesleg nem ijeszt ennyire el. Masreszt nem vagyok hive ennek a kapcsolatban eleresztjuk dolognak ennek ellenere, tehat nekiallhatnal sportolni, de ha a baratom bunkozna velem ilyesmi miatt, akkor nem sokaig lenne a baratom. A nem kivanlak mert kover lettel az boven ilyen kategoria.
2017. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha megmondta, hogy azt szeretné, hogy lefogyj, akkor fogyj le. De ne is igazán miatta, hanem, mert így egészségtelenül élsz.
2017. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nos, elég sokszor tapasztaltam ismeretségi körömben, hogy amint párkapcsolatba lépnek emberek, elkezdenek elhízni. Ez nincs rendjén. Egyik haverom is hízott azóta vagy 10-15 kg-ot, egy másik lány minimum 8-10 kg-ot. Miért? Teszem fel a kérdést gyakorta. Elkezdenek falni és nulla mozgás társul mellé? Én igyekeztem akkor sem elhízni, amikor barátnőm lett, egyszerűen fontos az, hogy igényeket támasszak saját magammal szemben ilyen téren is. Sokaknak ez miért nem az?
2017. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

"Sokan mondják hogy jól áll."


Ha meg elfogynál, akkor arra mondanák sokan, hogy jobban nézel ki. Ez mit számít?

2017. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!