Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Szeretem szerelemmel a férjem, mindent megtennék érte, szexuálisan mégsem úgy vonzódok hozzá, ahogy szeretnék?!

Figyelt kérdés
25 éve vagyunk együtt,ő a tenyerén hordoz,és az ágyban is mindent megtesz,hogy jó legyen nekem.De nem indít be mégsem olyan igazian!Sokszor inkább csak miatta vagyunk együtt!

2017. okt. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Talán mert 25 éve vagytok együtt.
2017. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Biológiailag lehetetlen hogy 25 év után szerelmes legyél.


Attól még vonzódhatnál hozzá. De ha azzal sem vagy tisztában, hogy nem vagy szerelmes, akkor hogyan tudnád megmondani, hogy vonzódsz-e hozzá... Pedig ez dönti el.


Ha kiderülne, hogy vonzódsz hozzá, és mégsem indulsz be semmire, akkor én orvosi problémára tippelnék.

2017. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne nézz hülyének!
2017. okt. 4. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
nem nez senki hulyenek, de biologiai teny, hogy a szerelem max. 3 evig tart. Tudod, ez is csak egy hormonalis folyamat.
2017. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

"nem nez senki hulyenek, de biologiai teny, hogy a szerelem max. 3 evig tart"


Mint mindig most is összetévesztik az emberek a lángolást, azt az elemi vonzódást a szerelemmel. Az előbbi mindenképp elmúlik, a szerelemnek nem kell. És ha az ember megfelelő társat talál, akkor 50 évig sem múlik el.

2017. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm!

A Szererelem nálam azt jelenti,hogy 25 év utan is tudok napkozben gondolni rá,és Szerelmes üzenrt küldeni,csak úgy,mert jól esik gondolni rá,és éreztetni is vele!Apró kis cetliket hagyok akár az autó kormányan,hogy ha elindul reggel,mosolyogva induljon el,akár a párnáján,ha én később érek haza,mégis ott legyek egy kicsit vele!

25 év után is tudok meglepi reggelit csinálni szivecskében kisütott tükörtojást pl :) !Nem csak a rutin szerű szükség szerű dolgok vannak!Inkább azt mondanám,azokban is több érzelem!A reggi kávé melett mosolygós fej cetli. :) Sokat kirándulunk,sokat nevetünk együtt,es sorolhatnám.Nem nevezném az evek alatt ávaltozott szeretetté!Azóta is egy takaróval takarózunk,mert fontos az erintkezés!Nem mondom,hogy egyaltalan nem kívánom,es jó vele,de többet szeretnék adni.Ugy hogy azt érezhesse megörülök érte az ágyban (is) !

2017. okt. 5. 07:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszak, amikor sokkal jobb volt a helyzet?
2017. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes orvost megkérdezned. Ahogy írod normálisan működik amúgy minden. Akik kérkednek abban, hogy van ilyen, azokkal ne foglalkozz. Igen is az ember 20 év után is tud napközben a másikra gondolni, apró kedveskedések oda-vissza, apró meglepik, rendszeres, változatos szex.
2017. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak az utóbbi időben van kevés vonzalom akkor lehet a korral járó hormonális változás is. Böjtöljetek kicsit, csak összebújás és semmi szex egy általatok megbeszélt időpontig.

Alig fogjátok várni hogy leteljen.

2017. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót?
2018. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!