Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet arra, hogy kezdjen el fogyózni végre?! (Többi lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a barátnőmön van egy kis felesleg,s állandóan azt hajtogatja nekem,hogy ő mennyire dagadt,meg hogy mit szeretek a testében(mert nekem tetszik!) egyáltalán,hisz tiszta zsír,meg a melleiben mit szeretek,mikor lógnak,a lába ilyen csúnya,az arca meg olyan csúnya,a hasa nagy,a feneke nagy,és túl dagi,nem elégedett önmagával..Egyszóval mindig csak panaszkodik,DE tenni már nem tenne a fogyás érdekében! Állandóan veszi a chipset,a hamburgert,a kólát,a cukros szarokat,szóval csak ilyen egészségtelen cuccokat kajál állandóan..Én meg nem tudom lebeszélni ezekről,mert egyszerűen ilyen témában szarik rám..Félreértés ne essék,nekem tetszik ő így is,de engem NAGYON irritál,ha valaki csak panaszkodik,de a változás érdekében SEMMIT nem tesz..

Szóval: Hogyan vehetném rá arra,hogy végre kezdjen el valamit sportolni,esetleg esténként menjen el futni?! Ajánlottam már ezt neki nem 1x,nagyon lelkes is volt,de csak 5 percig,utána megint belustult... Hihetetlen! :S

Én meg csak azt akarom,hogy végre elégedett legyen önmagával,mert nagyon szép egyébként,de nincs önbizalma egyáltalán.Tehát,hogy vegyem rá,hogy panaszkodás helyett tegyen is végre valamit?!

Köszönöm előre is!

Szép napot!


2010. máj. 28. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Biztos nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatotok, ha meg akarod őt változtatni XD
2010. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz érdemben hozzászólni akkor ne is írjál! Mellesleg fogadjunk végig se olvastad,maximum a kérdést...Gratulálok!
2010. máj. 28. 17:19
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Valami drasztikus dologgal. vagy járj el vele futni. vagy te folyton egy sportpályára járj és hívd őt is.

vagy vedd el tőle a chipszet és a kólát és az egyéb ilyen szaokat

legdrasztikusabb megoldás amit csak legvégső esetben használj az az ultimátum. vagy abbahagyja a panaszkodást és elkezd változni és fogyózni és mozogni, vagy te elhagyod.

igazából más nem jut eszembe.

remélem a drasztikus megoldásra nem fog egyhamar sorkerülni :S

L/18

2010. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

*az utlimázumra gondoltam, hogy az nem fog a közeljövőben bekövetkezni

L/18

2010. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
edzzél vele te is
2010. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem etess vele bauxitfőzeléket.

Annak csak 162 kalória kilogrammja.

2010. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Babi néni*
2010. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd neki, hogy ő menjen el futni, hanem ajánld fel, hogy együtt menjetek futni, biciklizni, úszni. Ha közös programként állítod be, és nem a fogyókúrája részeként, akkor talán hajlandóbb lesz, biztos szívesen tölti Veled az idejét.

Az evéssel kapcsolatban pedig próbáld neki az egészség szerepét hangsúlyozni. Ha Te valami egészségeset eszel, "etesd" vele is azt, hogy meglássa, az is finom. Mondd el neki, milyen egészséges, és milyen jól érzed Magad, hogy egészségesen étkezel. Ha sehogysem megy, akkor kicsit drasztikusabb is lehetsz talán, elmondhatod, hogy a sok szénhidrát fogyasztása később cukorbetegség kialakulásához vezet, ami esetleg akadálya lehet a szülésnek...

2010. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Fel fogom ezt neki ajánlani,hogy akkor menjünk el együtt futni.Remélem már több sikerrel :) Azt pedig én is nagyon remélem,hogy eddig nem fog elfajulni a dolog,hogy ilyen ultimátumot adjak neki.. :S
2010. máj. 28. 17:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt neki, hogy te akarsz kicsit izmosodni, formába jönni így a strandszezon idejére és kérd meg, hogy segítsen neked. Járjon el veled kocogni, ha együtt vagytok egyetek egészséges ételeket és ne zabáljoon előtted hamburgert és egyéb egészségtelen dolgokat, mert ez neked nagyon nagy csábítás és nem akarsz bűnözni.


Talán, ha azt érzi, hogy rajta a felelősség, akkor fog magán. Ha csak addig eszik is egészségesen, ill. nem eszik annyit, míg veled van, már az is változás lenne. Közben meg lehet megjönne a kedve hozzá.


18/L

2010. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!