Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Úgy érzem nem érdeklem eléggé a barátnőmet.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy csodálatos barátnőm aki tényleg minden értelemben az ideálom nagyon egyforma a gondolkodásmódunk... egyetlen egy dolgot kivéve.

Győrben tanul az egyetemen azonban Zala megyében lakik tehát nyilván kollégista. Amikor itt van akkor minden tökéletes teljesen jól elvagyunk minden rendben mindig estig együtt vagyunk, ha nincs délelőtt óra akkor akár hajnal 1-ig is. Nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Azonban csütörtökön mikor hazamegy (pénteken nincs órája) akkor teljesen úgy érzem mintha nem is hiányoznék neki. Ez azért van mert hétvégén szinte soha nem beszél velem... naponta 2-szer 3-szor ír vissza ...magától szinte egyáltalán nem keres. Már párszor beszéltem vele erről és azt mondta nekem hogy azért van ez mert hétvégén a barátaival/barátnőivel tud beszélgetni és találkozni meg nyilván kicsit a családjával van. Ez teljes mértékben rendben van. Azonban mikor itt van akkor viszonylag gyakran..legkésőbb 2 3 óránként beszél a barátaival ír nekik valamit, a telefont pedig mindig felveszi v visszahívja őket..nekem szinte sosem veszi fel és engem nem hív vissza hétvégén ha esetleg felhívom. Ez az ami kicsit zavar. Hogy a barátainak visszaír, velük beszél de engem meg kicsit úgy kezel hétvégén mintha nem is lennék. Szerintetek azért gondol rám vagy hiányzom neki? Vagy talán nem szeret úgy? Mert ő nekem nagyon hiányzik csak ez kicsit elkeserít h nem keres a hétvégén meg ilyesmi.Nyilván nem azt igénylem hogy egész nap írjon vissza meg üljön a gép előtt..egyszerűen csak az szúrja a szememet h amíg a barátaival beszélget hét közben is engem "félretesz" hétvégére. Biztos vagyok abban hogy szeret és nem csal meg mert mikor itt van mutatja a szerelem jeleit de azért kicsit mindig aggódom emiatt, hogy vajon ez miért van.


Felvázolok egy szituációt: Most ugyebár hosszú hétvége van és csütörtökön elment a barátnőihez Budapestre mert ők ott tanulnak nyilván együtt voltak nagyon keveset í rendben van. Pénteken hazamentek együtt...a vonatút alatt egyszer nem írt nekem vissza előtte írt kétszer meg este mikor hazaért. Szombaton is kétszer írt mert barátnőjénél volt egész nap. Azt azért hozzá kell tenni hogy több mint egy hónapja nem volt együtt az egész csapat. Szóval szerintetek ez normális vagy egy kicsit hanyagolás? Én talán normálisnak gondolnám bízom is benne h szeret de én meg olyan fajta vagyok aki napi szinten igényelné a társaságát. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Egyszer már előfordult olyan is h pénteken fent maradt h kicsit többet lehessünk együtt.

Félreértés ne essék nem akarom a barátaitól eltiltani csak néha megkérdőjeleződik bennem h vagyok e neki olyan fontos mint ők mint pl most.. :) Köszi a válaszokat előre is!



2017. okt. 22. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd meg, miért nem veszi fel a telefont, és miért veszi fel, ha a barátai keresik. Hétvégén sehogy sem tudtok együtt lenni? Mert időnként kellene.
2017. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!