Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb. 10 perce szakitottam (?)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 10 perce szakitottam (?) a barátommal. Keresni fog? Több mint egy éve vagyunk együtt, nagyon féltékeny, mikor kivel hova miért, többször vesződtünk ezen, persze mindig megbeszéltük,

Figyelt kérdés

legtöbbször azt tettem amit kért...ha megkért ne menjek nem mentem...ha megkért ezt ha megkért azt csináltam. mégis vannak dolgok amik kivánni valót hagynak maguk után...egyszer már elindult egy szakitás, de 2 percet nem birtam nélküle, imádjuk egymást!!!MA az volt a baj, hogy a szalagavatóra készülök és elmondtam mit veszek fel, szerinte túl kihivó (miniszoknya csizmával, blúz) és úgy nézek majd ki benne mint egy "utcasarki sz...R" nagyon rosszul esett h már ezt is megakarja szabni. nagyon ritkán öltözködök ennyire nőiesen, és fáj h már ebbe is beleakar szólni. amúgy még srácok sem lesznek a szalagavatón, csak 4.

Azt mondtam neki, h ha ennyire nem tud megbizni bennem akkor hagyjon békémet és holnaptól ne is keressen...nem mondott semmit...annyira szeretem!!! de nem tudom elviselni h ennyire féltékeny...ha nem fog keresni meghalok...:( ő a mindenem...:(


2008. okt. 22. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a mindened, akkor miért minket kérdezel? Viseld el a megalázó megjegyzéseket és beszólásokat. Mi nem tudhatjuk, hogy keresni fog-e...........
2008. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
TE fogod őt keresni, és nem fordítva. Már most is felhívnád legszívesebben.....:))
2008. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Jézus isten. nállunk ugyan ez volt életem egyik legnagyobb hibáját követtem el amikor szakítottam vele. nem olyan jó mint aminek hinnéd de szerencsére nem bírtuk egymásnélkül és szerencsém volt szóval összejöttünk megint megmondtam h ne legyen féltékeny meg minden és most őjra járunk. Addig cselekedj amíg még szeret.. én a helyedbe nem engedném el ..
2008. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom.:( de nem mehet ez igy a végtelenségig...miért nem változtat a kedvemért? most nem arra gondoltam hogy megjósoljátok hogy felhiv e...inkább arra hogy mit tegyek? nagyon szeretem...de nemtudom elviselni ezeket az önzéseit...vagy lehet eltudnám, de már nemtudom hogy el akarom e...forditva nem igy működnek a dolgok, és fáj h ennyire...:(
2008. okt. 22. 20:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén? én nem akarom elengedni, meg sem fordult a fejemben nélküle élni...csak kicsi ráakartam "ijeszteni" hátha kapar majd kicsit és belátja h hibázott...nem volt jó ötlet? megbeszéltük már 100x...:(
2008. okt. 22. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretted, akkor miért dobtad ki...Talán le kellett volna ülnötök vhova...KETTEN...És megbeszélni ezeket a dolgokat...

Én is azt mondom amit az egyik előttem író...Addig próbáld felhívni TE amíg lehetséges...

Én szorítok, hogy minden rendben legyen...

2008. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
10 perc után már egy nyilvános internetes fórumon várod a megoldást az életed nagy válságára? Na ez a szánalom. Legyen már egy kis tartásod és tudj döntést hozni.
2008. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez a srác nemcsak szeret, hanem birtokolni is akar téged. ez nem egészséges dolog. és nem nagyon fog jobbra fordulni. lehet, hogy szeretitek egymást, de nekem nagyon úgy fest a dolog, hogy szinte már csak szenvedtek egymás mellett. ő azért, mert nem tud annyira irányitani, amennyire szeretne, te meg azért, mert már ez is túlmegy minden normális határon.


ja, és még valami: ha én szeretem a párom, előbb harapom le a nyelvem, minthogy olyat mondjak neki, hogy úgy néz ki, mint egy "utcasarki sz...R".

2008. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemtudom miért kellett lepontoznotok..
2008. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem azt mondta h úgy nézek ki, hanem abban a cuccban szerinte úgy néznék ki...

amúgy meg az a szánamas hogy ezt gondolod Rólam, ha csak ilyen véleményt tusz irni tartsd meg magadnak...mert semmit nem tudsz rólam, ahogyan azt sem h miért irtam ide...igenis önálló döntéseim vannak és egy olyan kapcsolatom ami szerintem elég kevés embernek, és nagyon jó értelemben. azért irtam, hogy hadd lám más hogy látja, de többet nem kérdem meg, ne aggódj...

A többieknek meg kösz a véleményt:)

2008. okt. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!