Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni egy ilyen reménytelen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok ha kicsit hosszútra sikeredik :(A párom és én 5 éve együtt vagyunk, van egy másfél éves kislányunk is..az utóbbi időben nagyon rossz lett a kapcsolatunk, állandóan mindenen veszekedtünk... Olyan megszokott volt már hogy együtt vagyunk talán ezért.. elhagyagoltam... nem kérdeztem meg hogy van..hogy bírja a munkát..stb.. és ez nekem hülye fejjel fel sem tünt hogy mennyire boldogtalan... pár napja lementünk az apósoméknál.. ahol minden jó volt csak hogy megláttam a telefonjába hogy irkál egy nővel.. igazábol nem olvastam el nem tudom milyen jellegű üzenetek de ő ezzel a nővel a párkapcsolatunk előtt együttvolt.. ebből volt egy vita.. elment.. hajnalba hazajött levitte az apósomnál az összes cuccát.nem akart még csak beszélgetni se velem, annyit mondott hogy már nem szeret engem, és hogy végre boldog akar lenni... :'( maàsnap feljött hozzánk azért hogy hozzon fel pénzt nekünk.. azt mondta adjak neki időt.. nem tudja mit érez.. gondolkoznia kell.. jövőhónapban ki fog menni külföldre dolgozni.. és ott akar maradni míg össze nem szed valamennyi pénzt .. azt mondta addig átgondolja hogy velünk mi legyen és ha megtudjuk oldani vesz egy házat ahol ùjra kezdhetünk mindent.... Fèl évet akar kint maradni.. legalább..nagyon szeretm őt én is és a kislányom is.. szerintetek meg éri várni rá? Vagy csak ezzel akart lekoptatni? :'( teljesen kilátástalannak látom az èletem.. anyukámmal élek.. se munkám..se házam...pont most terveztünk ház vásárlást lakáshitellel de az utolsó pillanatban le lépett :'( nem tudom meddig fogom.bírni...

2017. nov. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérdemelted amit kaptál, de szegény gyermekedet sajnálom :(.
2017. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy.. sajnos ő is nagyon sokat hibázott.. amièrt meg romlott a kapcsolatunk de nem tagadom igen többet kelett volna törődnöm vele.. :'(
2017. nov. 11. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, de ő miért nem törődött veled többet? Ne magad hibáztasd.

Nem hinném, hogy megéri várni rá. Utolsó pillanatban lelépett, mielőtt saját házba költöztetek volna és van egy másik nő is, akivel biztos, hogy megcsalt. A többli csak maszlag.

2017. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress valami melót.


Ja, és legközelebb ne szrd le a párod igényeit, csak mert te gyerekezel. Hárman vagytok a család, nem ketten. Pff...

2017. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is megérdemled.

Munka nélkül? Miért nem dolgozol?


Esküszöm már a sokadik ilyen kérdés után úgy gondolom soha a büdös életben nem lesz gyerekem, se párom... De gyerekem biztos nem. Viszont munkám az igen. Itt szúrtad el, hogy rábíztad magad a "sorsra", meg egy emberre, hogy majd úgy jó lesz.

Nem fogtok szerintem már egy család lenni és ez jól is van így. Mindketten hulyék vagytok. Én is szegény gyereket sajnálom...

2017. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakoroljátok érzelmeiteket.


Még hogy reménytelen helyzet....

2017. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!