Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogyan tovább! évekkel ezelőtt életmódot váltottam. Ugy döntöttem h nem használok ki több lányt mert nem helyes. Azóta mindegyikkel jártam hosszabb ideig de mindig megszivom valamiért. Vagy igy vagy úgy. Akkor folytassam a régi projektet?

Figyelt kérdés
évekkel ezelőtt ráhagytam a könnyüvérü csajok hajszolását. mert komolyabbra vágytam.tartósabbra. de azóta mind megszivat ,megcsal, kihasznál, hazudik... ha én használom ki őket akkor ők nemtudnak engem. ez a megoldás?
2010. jún. 1. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
ezt csak a sorstól kapod vissza,az előzményekért.
2010. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Vagy te szívatod őket, vagy ők téged! Ez egy megdönthetetlen törvény! Ne legyél jófiú!!!
2010. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az az igaszság hogy helyes hogy letértél a rossz utról de valahogy mindig mellé fogsz és megtalálod az olyan lányokat akik ugyanazt csinálják mint te régen:)
2010. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hiszek abban, hogy mindenki azt kapja vissza amit tett.
2010. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán ha a farkad helyett az agyadat is használnád, akkor nem esnél így pofára. Mielőtt belekezdenél a dolgokba jó ha az ember kifürkészi minden kétségét a másikba még az elején. Amúgy ez az a tipikus eset amikor visszanyal a fagyi. Nem írtál kort ugyan, de fogd fel úgy hogy visszakaptad azt amit te is adtál. Tapasztalatban pedig nem szenvedsz hiányt. Ilyen ez. Sosem lehetsz biztos senkibe se, de mindenképp próbálkoznod kell tovább. Lehet fojtatni a régi projektet is, de megeshet mire észbe kapsz már öreg leszel és akkor már csak a gyerekes anyukák jutnak neked. Bocsi de ez a tapasztalatom, mert nem egy jó barátom van aki ugyanígy játszotta el az életét és most egy normális lányért odaadná a fél karját. ÜDV23F
2010. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy továbbra is a könnyűvérű csajokat szeded fel,csak épp megtartod hosszabb ideig,nem csak egy éjszakára,ők azonban nem változnak és ágyról ágyra járnak melletted is?Próbálj meg változtatni és olyan lányt keress,akitől lehet,hogy nem ájulsz el első látásra és nem egy bárpult mellett látod meg,hanem pl. sportpályán,könyvtárban,suliban,munkahelyen stb.Valamit biztosan rosszul csinálsz,hogy minden ismétli önmagát.Változtass.
2010. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is életmódot váltottam anno, és rájöttem, hogy mennyi rohadt, szutyok, nagyképú ribanc létezik ebben az országban.A legrosszabb amikor romantikávál álcázzák magukat, de csak a lóvé kell, becsület meg semmi.


Én visszatértem a megdugom és hess életmódhoz, azzal a kitétellel, hogy aki érdekesnek tűnik az kap egy esélyt és nem húzom le a wc-n a számát.

Így találtam a kedvesemre.

2010. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most 26 vagyok, ffi. azt hittem h megtaláltam az igazit. de kiderült kb 1 év után h nem megy együtt. szerinte miattam. tulzás nélkül állitom mindent megkapott amit adhattam. reggeli az ágyba, masszirozás,tényleg minden AMIT AKART.mégis csak a baj volt velem. az utóbbi időben olyan sértésekkel bombázott h megse tudtam szolalni. pl: én tul kicsi vagyok szerinte ahhoz h férfi legyek, olyan vagyok mint egy csaj,meg hasonlók.
2010. jún. 1. 16:32
 9/9 A kérdező kommentje:
amióta változtattam azóta még discoba se mentem. nehogy mégis egy egyszeri alkalommmal végződjön.nem ismerkedek könnyen azóta. megváltoztam. énse tudom miért. hüséges voltam,érzékeny, őszinte,odaadó.. és lehet azért járok igy mert látják h biztos pozicioba vannak.
2010. jún. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!