Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értsek szót a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értsek szót a párommal?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok együtt a párommal, 4 éve él nálunk,mert egy családi vita hevében kitették otthonról közben családi házat építünk közösen. A szülei, nagymamája nem igazán támogatta az építkezést, de még egy jó szóval sem, csak folyamatosan leszóltak. Az iskoláját, a munkáját, hogy van otthona oroszlán részt nekem köszönheti, bejártam helyette az órákra, tárgyakat végeztem el helyette, megírtam az önéletrajzát, telefonálgattam az érdekében, férfiként dolgoztam az épülő házon nő létemre, hogy haladjunk stb... (hosszú lenne mindent leírni) Mégis a nagymamáját isteníti, aki félévente egyszer hívja fel, mint például most karácsonykor, de most is csak lelkiismeret-furdalást kelt benne. Nem érti meg, hogy színjáték ez az egész és mindig ilyenkor alkalmanként nagy veszekedések vannak és úgy érzem engem nem tart semmire, pedig mindent megtettem érte, ami tőlem telik, mégis engem támad. Szépen próbálom elmagyarázni neki, de felkapja a vizet és engem kezd ócsárolni. Nem tudom mit tegyek, de így nagyokat csalódok csak minden egyes veszekedés miatt. Már túl sokat áldoztam a kapcsolatba, hogy most szakítsak...

2017. dec. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az nem értem, miért vagy eggyütt egy ilyen lusta, tehetetlen alakkal.
2017. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ja. Vagy legyen segítőkész, vagy legyen pénze, vagy legyen kedves. Ha egyik sem, akkor tényleg nagy kérdés, miért vagy vele.
2017. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

olyan nála a felállás mint a kutyatartás.

ha a kutyám becsinál,akkor elverem a se-ggét.

de ha rajtam kívül bárki más csak csúnyán merne nézni rá,azt kicsinálom.

a palid is így lehet a nagymuterral.

úgy érzi hogy csak neki van joga elítélni és az ő dolga ítélkezni nem a tied.

2017. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Eleve nem kellett volna helyette tárgyakat elvégezni (ilyet még sose hallottam) meg össze-vissza intézkedni. Ha akkor nem vette észre magát, és most sem, akkor valószínűleg nem is fogja. Meg nyilván tök kényelmes ez így neki, hogy mindent megcsinálsz helyette.


Oké, hogy sokat tettél bele, de miért nem szakítasz? Értem, hogy sokat beleöltél időben meg lehet pénzben is, de ennek valószínűleg soha nem lesz vége. Láthatóan kétszerannyi energiát kell beletenni így a mindennapjaidba, mintha nem lenne senkid. Mi vesztenivalód lenne? Úgy tűnik, te nagyon jól elvagy egyedül is, inkább neki kéne félnie, hogy mi lesz vele nélküled, ha ilyen élhetetlen figura.

2017. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel most nem téged akarlak hibáztatni, bocsánat, ha ilyennek tűnt, csak arra próbáltam utalni, hogy ez a helyzet egyáltalán nem normális. Meg már nyilván nem lehet semmissé tenni az eddigi munkádat és döntéseidet sem, csak legközelebb ne hagyd, hogy így járj.
2017. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már túl sokat áldoztam a kapcsolatba, hogy most szakítsak... - akkor egyed amit foztel vazzeg


Allj a sarkadra es dobd ki a pitchaba ha nem embereli meg magat. Gondoljal mar bele kerdezo, egy ilyen pali mellett akarod leelni az eleted, hogy minden evben menetrendszeruen lesznek majd a vitak, hogy semmibe vesz, hogy kihasznal? Kell ez neked? Ja, hogy sokat aldoztal bele? Na es? Ki nem?


Nem az a lenyeg hogy eddig mit aldoztal ra, hanem ezek utan meg mit fogsz!?!?

Ha igy megeri, akkor csend legyen es turj es szenvedj tovabb.

Ha nem eri meg, akkor dobd ki, par honapig jon a fekete leves, aztan talpraallsz, uj erovel uj eletet kezdhetsz egy uj, normalis pasival!

2017. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már túl sokat áldoztam a kapcsolatba, hogy most szakítsak... - rendben, akkor poshadjal meg het evet ebben a szarban. Erre mit lehet mondani? A csavo hasznal teged, mert eleg ostoba vagy ahhoz, hogy ezt elturd, es melle meg az eletet is eligazgatod. Neki ez tiszta nyero. Azt csinal, amit akar, mert ugyse hagyod el.
2017. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Már túl sokat áldoztam a kapcsolatba, hogy most szakítsak..."


7 év MÚLT nem is olyan nagy idő... ha az ELKÖVETKEZENDŐ 30-40-50 évvel veti össze az ember.

2017. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!