Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal picit bonyolult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal picit bonyolult a kapcsolatom, de nagyon szeretem. Hihetek Neki, van ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párommal majdnem egy éve vagyunk együtt. 10 év a korkülönbség,ami eddig nem jött elő mint probléma, inkább az,hogy előttem "csak" éjszakai pillangói voltak.

Amikor Mi ismerkedtünk,akkor is levelezett más nőkkel, meg most is...de nem olyan félreérthetőeket, viszont volt/van egy nő,akivel ismerkedtek,de anno a párom visszalépett, de mégis tartják a kapcsolatot, és kissé flörtölgetősen beszélgetnek. Pl mondta a csaj,ha tudta volna,hogy szülinapja volt,több puszit adott volna,mire a barátom: majd legközelebb bepótolhatja ;) ( annál a találkozásnál én is ott voltam amikor ez volt,kettesben sosem találkoztak,de mivel a baráti társaságának tagja a csaj...)

Ezt csak én fújom fel,vagy jogosan akadok ki? ha felhozom a témát a páromnak,azt mondja senkivel sem csalna meg,pláne nem ezzel a nővel, felejtsem már el ezt a témát,ha anno nem fektette le,miért most tenné,amikor rám talált,és szeretne közös jövőt velem...

Szeretnék Neki hinni,tényleg... de akkor is aggódom :(


Előre is köszönöm!

L: 27, F: 37



2017. dec. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha ennyire bíztat, h semmi köze nincs a csajhoz, meg nem csalna meg vele, akkor nem hinném, h bibi lenne. A másik, h általában igaz a mondás: Nem attól kell félni akiről beszélnek, attól kell akiről hallgatnak. Szóval ha ő a baráti társaságban van folyamatosan és felvállalják a barátságukat, akkor nem hiszem, h gond lenne. Csak viccelődnek egymással, én ezt így látom. Persze aztán lehet csak én látom ennyire naívan de, mno. Kevés az esély, h olyannal kezdene ki, akit te is ismersz.
2017. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Adj neki egy esélyt de lásd majd ha véletlenül nem stimmel valami..


Bizalom nélkül nincsen párkapcsolat.

2017. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem ad okot a bizalmatlanságra,addig ne légy ideges!Majd ha elkezd titkolózni,furán viselkedni,akkor aggódhatsz.
2017. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal! Nincs miért aggódnod :)
2017. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vége felé én is megcsaltam a feleségemet.

Mégcsak nem is hallott olyan nevű nőismerősről.

Szerintem semmi para.

2020. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!