Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök nem veletek töltené a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

Idén a karácsonyt a szüleimmel tölteném,mert már régen nem karácsonyoztam velük. Tartom a kapcsolatot mindegyikükkel,de ünnepek,szülinep, meg minden fontosabb eseményről lecsúsztam már évek óta. És most megbeszéltem a szüleimmel,hogy ezt a karácsonyt velük töltöm. Szerettem volna ha a barátom is majd eltud velem jönni,de az apám nem akarja,hogy most mások is ott legyen. Lehet még nem tekintik a barátomat családtagnak elvégre csak 1x találkoztak amikor bemutattam nekik őt. Utána talán párszor a városban ha láthattuk a szüleimet,tesóimat a párommal.


A szilveszter estét viszont a barátommal töltöttem volna,de aznap meg a barátaim meghívtak egy házi buliba. Tökjó,mert postán kaptam a meghívot :) ez kedves tőlük. Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok. Valaki ráadásul egyedül karácsonyozott volna így legalább most valakikkel majd lesz. :)


De...így a barátommal most nem tudok lenni. Ajándékkal már készültem neki, megvan minden és januárban tervezek vele egy utat is,amiről még nem tud semmit. :)


Ennek ellenére szerintem nagyon mérges lenne vagy csalódott ha elmondanám neki,hogy nem tudunk karácsonyozni együtt. De így eltud menni a szüleihez ő is. Mégsem lesz egyedül. Én is a saját családommal leszek.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes ezt közölni vele? 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja költöztünk vissza MO-ra.


Ti elfogadnátok azért ha így alakulna a párotokkal a helyzet?


Nem szorul háttérbe ő sem,gondolok rá ugyanúgy és szeretem a barátomat. De ezt még nem meséltem el neki.


2017. dec. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
71%

"nem tudunk karácsonyozni együtt. "


A karácsony "3" napos. Szenteste szüleiddel leszel és utána van még két nap. A másodikon (25) még szülőzés sima, a harmadikon (26) pedig lehet a pároddal.


Amennyiben az időt keveslik a szüleid, akkor 22-től már ott lehetsz.


Szerintem ez egy teljesen elfogadható megoldás mindenki részéről.

2017. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Rá tapintottál a lényegre 1-es. A szüleim keveslik így is az együtt töltött időt majd. Úgy hogy úgy lenne hogy végig velük maradok tulajdonképpen. 10-en vagyunk. Nem lesz ott pihenés. Apám,anyám, a három bátyàm, mamám,papám, apa testvérei meg anya egyik barátnője.


Nagyon modosítani ezeken a napokon nem tudok. Meg nem is szeretnék. Elvégre mindenkivel leszek,csak a barátom most picit hátrébb maradt a sorban. Az igazi meglepetését úgy sem idénre terveztem.

2017. dec. 12. 16:27
 3/60 Heart of Darkness ***** válasza:
59%
Elfogadnám, de én nagyon szomorú lennék.
2017. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
89%
De miért, dec. 26 után a családod felszívódik, és csak jövő karácsonykor lesznek újra részei a létezésnek, vagy mi? Nem opció 25-én vagy 26-án menned, és akár két ünnep között tölteni ott időt? Akkor nem is lenne olyan zsibvásár talán.
2017. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hogy tudja ő is, hogy csak dugópajtik vagytok, vagy ő veled ellentétben ezt valami komolynak gondolja.
2017. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk ebből semmi gond nem lenne, tartanánk előtte vagy utána egy közös kis karácsonyozást kettesben, aztán mennénk szépen külön a családokhoz. Egyáltalán nem értem, ebből bárki miért csinálna problémát.


>Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok.


Ezt most felejtsd el mindörökre. Mert ha fiúk vannak, akkor mi van? Akkor máris jogosan féltékenykedik a barátod? Nem. Irreleváns, hogy lesznek-e fiúk. Az is elfogadhatatlan, ha a barátod próbálna eltiltani minden hímneműtől, de az, hogy te tiltod el magadat, már egyenesen őrület.

2017. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogadnám el... Ha a szüleid azt mondják, hogy más ne legyen ott, akkor mit keres ott az anyukád barátnője? Ha az én szüleim nem látnák szívesen a barátomat, biztos nem mennék. Te mit éreznél, ha a barátod szülei nem látnának szívesen, és a barátod meg csak bólogatna. Utána közölné veled, hogy a szilvesztert a barátaival tölti. Én olyan sértett lennék, hogy nem folytatnám tovább ezt a kapcsolatot. És mindezt úgy, hogy nem vagyok hisztérikus, de ez egy olyan ünnep, amit együtt kell töltened a szerelmeddel szerintem.
2017. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
62%
Ez így elég gáz. Előbb leszervezed a programot mindenkivel, a barátodat meg kész tények elé állítod. Te is érzed, hogy ezzel nagyon meg fogod bántani a másikat. Nem érdekel téged, mit érez a barátod, ő a legutolsó a sorban. Érthető, ha a családoddal és a barátaiddal szeretnél lenni. Nem is szabad őket elhanyagolni. De az egész szervezésből kihagyni a társadat (?) bőven szakító ok.
2017. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
73%

#7

Ezen én át is siklottam, köszi!

A PÁROD ne legyen ott mert idegen, de anyud barinője simán? :D Az komoly! Tudod mikor mennék oda így...

2017. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

A karácsonyt mi sem töltjük együtt sajnos. 150km van köztünk és ilyenkor én is és ők is mennek a nagyszülőkhöz.


A szilvesztert viszont mindig együtt töltjük. Engem is hívtak el, de modntam, hogy én a barátommal leszek. Mivel csajos este lenne, ezért kellemetlenül érezné ott magát így, hogy elhívom az az opció nem játszik. Számomra is eléggé furcsa lenne, ha szilveszterkor csak telefonálnánk, hogy boldog új évet és ennyi.

2017. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!