Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem fogja fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem fogja fel, hogy vizsgaidőszak van. Ennek így vége?

Figyelt kérdés

Most van az első vizsgaidőszakom. Elég kemény nekem az egyetem, rengeteget tanulok. Jövő héten 3 vizsgám lesz.

A barátom ezzel szemben rengeteget lóg az iskolájából, hogy velem legyen(hiába szólok rá).(Kollégista, csak hétvégén találkozunk). Közölte, hogy ő hamarabb jön haza. Mondom értem, de nekem TANULNI kell most egész nap. Erre megsértődött. Akkor ő nem jön hamarabb haza, de tovább marad itthon.

Mondom jó, csináld. Aztán amikor felvetem, hogy tanulnom kell, rámkiabál, hogy ő miattam marad itthon én meg nem vagyok vele(VIZSGAIDŐSZAK VAN:D), és, hogy tojok a kapcsolatunkra. Odáig fajult a veszekedés, hogy a szakítás szélére kerültünk, így, vizsgaidőszak közepén. Úgy beszél velem mint a kutyával, nem tudom, mi lelte.

Én meg így nem tudok koncentrálni a tanulásra. Mit tegyek? Engem ez így nagyon megvisel. Ő egy sokkal könnyebb iskolába jár, nem kell szinte semmit tanulnia.

22 évesek vagyunk.


2017. dec. 15. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szakíts vele, és keress egy értelmes srácot.
2017. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

1.) Szakíts vele, mert nem normális.


2.) Arra van időd, amire időt szánsz. Tehát vizsgaidőszakban is lehet időt szánni a barátodra. Esténként az együtt alvás is megfelel pl.


3.) A barátod nem normális, szakíts vele.

2017. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy nem szánok időt rá.

Vele leszek ma este, holnap délig. Vasárnap napközben és este, és hétfő kora délutánig. Ez szerintem jó.

Jövő hét vége meg már téli szünet mert nekem ezeken kívül csak egy vizsgám lesz.

Ha ez nem múlik el, akkor...:(

2017. dec. 15. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
akkor megvan a válasz. A barátod egy önző kisfiú. 22 évesen találsz ennél sokkal jobbat is.
2017. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Olyan nincs, hogy valaki 0-24-ben tanul, és nincs is értelme. Az egyetem pont nem az a dolog, ahol látástól vakulásig tanulni kell. Nekem is volt heti 3 vizsgám, előtte 1-2 napot olvasgattam, ha szünetet tartottam akkor elmentünk párommal valamerre. Simán összeegyeztethető a kettő, nagyon túlparázod az egész egyetem mizériát. Egy-egy kávé vagy egy séta simán belefér minden nap a pároddal, jót is tesz ha kimozdulsz.
2017. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, írtam, hogy SZÁNOK rá időt. Neki az a baja, hogy nem 0-24-ben vagyunk együtt. Úgy nem tudok tanulni, hogy ő ott van.(Már számtalanszor próbáltuk, és beszél hozzám közbe, meg zajong, stb.)

Nála aludni meg azért nem fogok vizsga előtti napon, mert szintén nem hagy pihenni(nagyon stresszes életet élt, és nem jó alvó. Sokszor felkelt álmában engem éjszaka, amiről nem tehet, de például elkezd beszélni hozzám, meg ilyenek).

2017. dec. 15. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj vele még egyszer ( és egyben utoljára) erről. Ha nem tolerálja, akkor minimum egy ideig külön. Teljesen igazad van, neki most a Te érdekeidnek kellene alárendelnie magát.
2017. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mit keresel egy ilyen hisztis, önző, manipulatív seggdugasz mellett, de gondold át alaposan, hogy mégis milyen kapcsolat az, ahol támogatás helyett csak balhét kapsz, miközben a jövődről van szó..
2017. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha ennyi megértés nincs benne és emiatt úgy beszél veled, mint a kutyával, akkor nem sok ertelme van folytatni.
2017. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Jézusom.. te ezt minek viseled el? Emberd már meg magad. Sokkal értelmesebb és normálisabb srácot érdemelnél, nem egy ilyen lusta, önző disznót. Rád nem gondol, nem érti meg, hogy neked FONTOS a tanulás, csak a saját akaratát hajtja. Nekem is volt hasonló barátom, aki állandóan hisztizett emiatt. Úgy könnyű, hogy lóg, cseszik az iskolára és folyton rajtad akar lógni, mert nem tesz eleget a kötelességeinek. Ha nem tanul és nem jár be minek ment egyetemre? Húzzon el dolgozni akkor, ne hisztizzen huszonévesen. Az lenne a legjobb ha a te életedből is elhúzna. A lusta ember lusta marad. Komolyan egy ilyen mellett akarsz lenni? Dobd ki a francba. Tanulj, írd meg jól a vizsgákat, utána szakíts vele. Feleslegesen ne idegeskedj. Szerintem most ne foglalkozz vele, mert akkor tényleg nem tudsz tanulni.
2017. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!