Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne? (részletek lennt)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 2 honapja barátom van,akit azelött 3-4 évvel ismertem meg.Legjobb barátok voltunk,addig amíg elnem mondta,hogy ő többet szeretne.Most minden jó,csak annyi lenne,hogy szerintetek is megbízhatok benne?Aki még 20 éves létére sosem volt szerelmes,és csak azért volt lányokkal,hogy megd*gja?
2010. jún. 2. 22:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most meg azt hajtogatja,hogy belém szeretett..
2010. jún. 2. 22:33
 2/12 anonim ***** válasza:

miért ne szerethetett volna beléd ? 20 éves korában..

szerintem sok asi ban így vele.

de ettől nem biztos, hogy a tied is

2010. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én pasim sem volt még szerelmes...aztán maga is meglepődött hogy igy sikerült...mármint hogy belémszeretett...nem para...bízhatsz benne...de azért általánosságba figyelj oda...de nem hiszem hogy átvágna...
2010. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszii,még írhattok!
2010. jún. 3. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Felesleges előítéleteskedni, majd megy minden a maga medrében, pár hét, úgyis kiderül, hogy összeillettek-e, és van is kedved folytatni vele a dolgot. Lehet, hogy te fogsz kiszeretni belőle 5 nap alatt. Nyugodtan járjatok, de te hány éves vagy? Nekem 16-nak tünsz.
2010. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1 évvel több..
2010. jún. 5. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bízz meg egy fiúban sem...Mind hazudik sorba...Mindnek csak a sex kell és semmi más !!!


18/L

2010. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt eddig is tudtam,sajnos...de azért abban még reménykedem,hogy ez m kivétel lesz..
2010. jún. 5. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, kivétel.. XD

Ő majd még emellé kutyával is tolja :D

2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ne stresszeld magad feleslegesen,csak elrontassz vele mindent. A kedvedet biztosan.
2010. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!