Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtassam el magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el magam a parom anyukajaval?

Figyelt kérdés

A parom elozo baratnoje kozmetikus, anyuka a mai napig hozza jar arckezelesre(onmagaban ez nem zavarna). Nekem teljesen mas foglalkozasom van, igy ilyen formaban nem tudok neki kedveskedni. Volt mar, hogy vittem neki altalam csinalt sutit, ha ott vagyok segitek a teritesben, mosogatasban,igyekszek vele sokat beszelgetni stb.

Paromnak megis mindig azt mondja, hogy menjen vissza hozza. Nem fog ebben egeszen biztos vagyok,eleg csunyan szakitottak. Anyukatol is kerdeztem, hogy mi a baja velem, de azt mondta, hogy szeret engem es semmi baj nincs. Ennek ellenere en megis ugy erzem keves vagyok neki. Mit tudnek csinalni,hogy elfogadjon? Itt van hamarosan a karacsony szeretnem kellemes hangulatban eltolteni.


2017. dec. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert nem akar elfogadni teged. Hadd fojon a leveben, majd lenyugszik egyszer.
2017. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd rá, majd megunja egyszer a viselkedését. Csak nem fog odáig süllyedni, hogy szembe menjen fia akaratával, aki téged választott.

Majd megnyugszik.


Légy természetes, csinálj mindent úgy, ahogy eddig.

2017. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem fogod tudni megszerettetni magad. Ne erőlködj. Jűrj nyitott szemmel mert ha valaki akkor ő tudja befolyásolni a fiát. Engen is utált az ex anyósom, mert nem ilyen férfit szánt a lányának mint én vagyok. Az esküvőn meg is mondta hogy ő olyan férjet akart a lányának aki őt (nem a lányát hanem az anyóst) a tenyerén hordozza.

Innentől kezdve pokollá tettük egymás életét és sajnos a tüzvonalban a párom volt. Rá is ment a házasságunk.

2017. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fog, engem exem anyja 2,5 év alatt folyamatosan utált és áskálódott ellenem.


Ez van, le kell szarni.

2017. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!